Tenis: Bertensová zdolala Halepovú a vyhrala turnaj WTA v Cincinnati

Cincinnati 19. augusta (TASR) - Holandská tenistka Kiki Bertensová triumfoval v dvojhre na turnaji WTA v Cincinnati. V nedeľňajšom finále si poradila so svetovou jednotkou Simonou Halepovou z Rumunska, keď ju zdolala v troch setoch 2:6, 7:6 (6), a 6:2. d
19. 08. 2018

Tenis: Rybáriková postúpila do 2. kola v New Havene, Cibulková vypadla (2)

New Haven 19. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková vyhrala v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v New Haven nad domácou Coco Vandewegheovou po tom, ako jej Američanka vzdala v treťom sete. Prvý vyhrala Vandewegheová 6:2, druhý set získala

Tenis: Horanský po výhre: "Jeden z najlepších tenisových týždňov" (2)

Meerbusch 19. augusta (TASR) - Slovenský tenista Filip Horanský zvíťazil v nedeľu vo finále antukového challengeru v nemeckom Meerbuschi nad domácim Janom Choinskim po troch setoch 6:7 (7), 6:3 a 6:3. Dvadsaťpäťročný hráč Národného tenisového centra uspe

Tenis: Rybáriková postúpila do 2. kola turnaja WTA v New Havene

Tenis: Horanský vyhral challenger v nemeckom Meerbuschi

Tenis: Djokovič zabojuje o premiérový triumf v Cincinnati s Federerom:"Výzva"(2)

Cincinnati 19. augusta (TASR) - Srb Novak Djokovič a Švajčiar Roger Federer sa stretnú vo finále mužskej dvojhry na turnaji ATP v Cincinnati. Obaja proti sebe v histórii podujatia Western & Southern Open nastúpili v boji o titul už trikrát (2009, 201

Tenis: Bertensová a Halepová postúpili do finále turnaja WTA v Cincinnati

Cincinnati 19. augusta (TASR) - Holandská tenistka Kiki Bertensová sa stala prvou finalistkou dvojhry na turnaji WTA v Cincinnati. V sobotňajšom semifinále si poradila s ôsmou nasadenou Češkou Petrou Kvitovou po boji v troch setoch 3:6, 6:4, 6:2. Zopakov

Tenis: Djokovič a Federer sa predstavia vo finále turnaja ATP v Cincinnati

Tenis: Bertensová postúpila do finále turnaja WTA v Cincinnati

Cincinnati 18. augusta (TASR) - Holandská tenistka Kiki Bertensová sa stala prvou finalistkou dvojhry na turnaji WTA v Cincinnati. V sobotňajšom semifinále si poradila s ôsmou nasadenou Češkou Petrou Kvitovou po boji v troch setoch 3:6, 6:4, 6:2. dvojhra
18. 08. 2018

Tenis: Halepová postúpila do semifinále turnaja WTA v Cincinnati

Cincinnati 18. augusta (TASR) - Rumunská tenistka Simona Halepová postúpila už do semifinále dvojhry na turnaji WTA v Cincinnati. Najvyššie nasadená hráčka si vo štvrťfinále poradila s Ukrajinkou Lesjou Curenkovou hladko 6:4 a 6:1. V boji o finále svetov

Tenis: Djokovič i Federer postúpili do semifinále turnaja ATP v Cincinnati

Cincinnati 18. augusta (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič postúpil do semifinále dvojhry na turnaji ATP v Cincinnati. Desiaty nasadený hráč si v piatok poradil s Kanaďanom Milosom Raonicom v troch setoch 7:5, 4:6, 6:3 a uspel tak aj v deviatom vzájom

Tenis: Schmiedlová vypadla v 1. kole kvalifikácie turnaja WTA v New Haven

New Haven 18. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová si nezahrá hlavnú súťaž na turnaji WTA v americkom New Haven. V prvom kole kvalifikácie prehrala s domácou Sofiou Keninovou v dvoch setoch 6:7 (5) a 4:6. kvalifikácia - 1. kolo: