Tenis-Wimbledon: Sasnovičová postúpila do 3. kola dvojhry (5)

Wimbledon 5. júla (TASR) - Austrálska tenistka Ashleigh Bartyová sa prebojovala do 3. kola dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V 2. kole ako nasadená sedemnástka zdolala kanadskú kvalifikantku Eugenie Bouchardovú 6:4, 7:5. ženy - dvojhra - 2.
05. 07. 2018

Tenis-Wimbledon: Veselý, Paire a Chačanov postúpili do 3. kola dvojhry (7)

Wimbledon 5. júla (TASR) - Juhoafrický tenista Kevin Anderson postúpil do 3. kola dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V 2. kole ako nasadená osmička zvíťazil nad Talianom Andreasom Seppim 6:2, 6:7 (7), 6:3, 6:4. Tretí nasadený Chorvát Marin Č

Tenis-Wimbledon: Djačenková s Bencicovou postúpili do 3. kola dvojhry (4)

Tenis-Wimbledon: Ebden postúpil do 3. kola dvojhry (6)

Tenis-Wimbledon: Cibulková po posrupe do 3. kola: "Hrala som výborne" (2)

Wimbledon 5. júla (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa rovnako ako vlani prebojovala do 3. kola dvojhry na granslamovom turnaji vo Wimbledone. Štvrťfinalistka z roku 2016 v 2. kole po výbornom výkone vyradila vlaňajšiu semifinalistku a nasad

Tenis-Wimbledon: Cibulková postúpila do 3. kola dvojhry, čaká ju Mertensová

BRIEF-TENIS-WIMBLEDON: CIBULKOVÁ POSTÚPILA DO 3. KOLA DVOJHRY

Tenis-Wimbledon: Halepová postúpila do 3. kola dvojhry (3)

Tenis-Wimbledon: Djokovič s Kyrgiosom postúpili do 3. kola dvojhry (5)

Tenis-Wimbledon: Nadal postúpil suverénne do 3. kola dvojhry (4)

Tenis-Wimbledon: Čilič neobháji vlaňajšie finále, v 2. kole prehral s Pellom (3)

Tenis-Wimbledon: Isner, Tsitsipas a Tiafoe postúpili do 3.. kola dvojhry (2)

Wimbledon 5. júla (TASR) - Juhoafrický tenista Kevin Anderson postúpil do 3. kola dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V 2. kole ako nasadená osmička zvíťazil nad Talianom Andreasom Seppim 6:2, 6:7 (7), 6:3, 6:4. muži - dvojhra - 2. kolo: John