• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis-Wimbledon: Anderson, Kohlschreiber, Fabbiano a Simon do 3.. kola

Wimbledon 5. júla (TASR) - Juhoafrický tenista Kevin Anderson postúpil do 3. kola dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V 2. kole ako nasadená osmička zvíťazil nad Talianom Andreasom Seppim 6:2, 6:7 (7), 6:3, 6:4. muži - dvojhra - 2. kolo: Kevi
05. 07. 2018
Tasr Více zde

Tenis-Wimbledon: Kerberová postúpila do 3. kola dvojhry (2)

Wimbledon 5. júla (TASR) - Austrálska tenistka Ashleigh Bartyová sa prebojovala do 3. kola dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V 2. kole ako nasadená sedemnástka zdolala kanadskú kvalifikantku Eugenie Bouchardovú 6:4, 7:5. ženy - dvojhra - 2.

Tenis-Wimbledon: Bartyová, Osaková, Strýcová a Gavrilovová do 3. kola

Tenis-Wimbledon: Rybáriková s Martičovou postúpili do 2. kola štvorhry

Wimbledon 5. júla (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková s Chorvátkou Petrou Martičovou sa prebojovali do 2. kola štvorhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V prvom kole si poradili s holandsko-bieloruským párom Lesley Kerkhoveová, Lidia

Tenis-Wimbledon: Pre dážď prerušili a odložili niekoľko zápasov 2. kola

Wimbledon 4. júla (TASR) - Na tenisovom grandslamovom turnaji vo Wimbledone v stredu pre dážď prerušili a odložili na štvrtok šesť zápasov 2. kola mužskej dvojhry. Dohrávať sa budú stretnutia: Marin Čilič (3-Chor.) - Guido Pella (Arg.)
04. 07. 2018

Tenis-Wimbledon: Mladenovicová postúpila do 3. kola dvojhry (10)

Wimbledon 4. júla (TASR) - Belgická tenistka Yanina Wickmayerová sa prebojovala do 3. kola wimbledonskej dvojhry. V druhom vystúpení na treťom grandslamovom turnaji roka vyhrala nad Nemkou Andreou Petkovičovou 6:4, 6:3. Postúpila aj desiata nasadená Amer

Tenis-Wimbledon: Struff postúpil do 3. kola dvojhry, nastúpi proti Federerovi(8)

Wimbledon 4. júla (TASR) - Kanadský tenista Miloš Raonič sa prebojoval do 3. kola wimbledonskej dvojhry. Trinásty nasadený hráč vyhral v stredajšom stretnutí 2. kola tretieho grandslamového turnaja roka nad Austrálčanom Johnom Millmanom 7:6 (4), 7:6 (4),

Tenis-Wimbledon: Dvojka turnaja Wozniacka skončila: "Robila som, čo sa dalo" (9)

Tenis-Wimbledon: Nemec Struff postúpil do 3. kola dvojhry (7)

Tenis-Wimbledon: Görgesová postúpila do 3. kola dvojhry (8)

Tenis-Wimbledon: Do 3. kola dvojhry postúpil aj Albot z Moldavska (6)

Tenis-Wimbledon: Wozniacka prehrala v 2. kole, S. Williamsová postúpila (7)