Tenis-Wimbledon: Karolína Plíšková postúpila do 2. kola dvojhry (2)

Wimbledon 2. júla (TASR) - Belgická tenistka Yanina Wickmayerová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V 1. kole si na tráve All England Clubu poradila s nemeckou kvalifikantkou Monou Barthelovou 7:5, 6:4. ženy - dvojh
02. 07. 2018

Tenis-Wimbledon: Vlaňajší finalista Čilič postúpil suverénne do 2. kola dvojhry

Wimbledon 2. júla (TASR) - Chorvátsky tenista Marin Čilič suverénnym spôsobom postúpil do 2. kola wimbledonskej dvojhry. Vlaňajší finalista tretieho grandslamového turnaja sezóny na úvod ako nasadená trojka zdolal Japonca Jošihita Nišioku 6:1, 6:4, 6:4.

Tenis-Wimbledon: Wickmayerová postúpila do 2. kola dvojhry

Tenis-Wimbledon: Rybáriková neobháji semifinále, v 1. kole prehrala s Cirsteovou

Wimbledon 2. júla (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková neobháji vlaňajšie semifinále na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. Ako nasadená devätnástka prehrala na tráve All England Clubu s Rumunkou Soranou Cirsteovou 5:7, 3:6. V prvom sete nev

BRIEF-TENIS-WIMBLEDON: RYBÁRIKOVÁ PREHRALA V 1. KOLE S CIRSTEOVOU

Tenis: Nadal naďalej na čele rebríčka ATP, Lacko poskočil na 73. miesto

Londýn 2. júla (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal je naďalej na čele svetového rebríčka ATP Entry pred Švajčiarom Rogerom Federerom. Tretí zostal Nemec Alexander Zverev. Najlepší slovenský singlista Lukáš Lacko sa po finálovej účasti na turnaji v

Tenis: Murray sa pre zranenie bedrového kĺbu odhlásil z Wimbledonu

Londýn 1. júla (TASR) - Dvojnásobný šampión Andy Murray sa pre zranenie bedrového kĺbu odhlásil z grandslamového turnaja vo Wimbledone, ktorý odštartuje už v pondelok. Britský tenista mal v prvom kole nastúpiť v utorok proti Francúzovi Benoitovi Pairemu
01. 07. 2018

Tenis: Halepová na čele rebríčka WTA, Rybáriková 19., Cibulková 33.

New York 1. júla (TASR) - Na čele ženského svetového tenisového rebríčka WTA nenastali žiadne zmeny. Pozíciu líderky si udržala šampiónka Roland Garros Rumunka Simona Halepová, druhá je víťazka turnaja v Eastbourne Dánka Caroline Wozniacka a tretia Špani

Tenis: Lacko po finálovej prehre v Eastbourne: "Zverev hral inteligentne" (2)

Eastbourne 30. júna (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko neuspel vo finále dvojhry na trávnatom turnaji ATP v anglickom Eastbourne. Nemcovi Mischovi Zverevovi podľahol za 1:37 h 4:6, 4:6. Nevyužil tak šancu na zisk prvého titulu na okruhu ATP. Vo febru
30. 06. 2018

Tenis: Lacko prehral vo finále turnaja ATP v Eastbourne s Mischom Zverevom

BRIEF-TENIS: LACKO PREHRAL VO FINÁLE TURNAJA ATP V EASTBOURNE SO ZVEREVOM

Eastbourne 30. júna (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko neuspel vo finále dvojhry na trávnatom turnaji ATP v anglickom Eastbourne. Nemcovi Mischovi Zverevovi podľahol 4:6, 4:6. Nevyužil tak šancu na zisk prvého titulu na okruhu ATP. Vo februári 2012 h

Tenis: Džumhur triumfoval na turnaji ATP v Antalyi

Antalya 30. júna (TASR) - Tenista Damir Džumhur z Bosny a Hercegoviny zvíťazil na turnaji ATP v tureckej Antalyi. V sobotňajšom singlovom finále zdolal v súboji dvoch najvyššie nasadených hráčov Francúza Adriana Mannarina 6:1, 1:6, 6:1. dvojhra - finále: