Tenis-Wimbledon: Serena Williamsová medzi nasadenými, Cibulková nie

Londýn 27. júna (TASR) - Americká tenistka Serena Williamsová bude na Wimbledone nasadená ako 25. napriek tomu, že nefiguruje medzi najlepšími 32 hráčkami vo svetovom rebríčku. Dvadsaťtrinásobná grandslamová víťazka porodila vlani v septembri dcéru a na
27. 06. 2018

Tenis-Wimbledon: Gombos postúpil do finále kvalifikácie

Londýn 26. júna (TASR) - Slovenský tenista Norbert Gombos suverénne postúpil do finále kvalifikácie dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V utorkovom súboji 2. kola si poradil so Španielom Danielom Gimenom-Traverom v dvoch setoch 6:1, 6:3. Zápa
26. 06. 2018

Tenis: Norrie sa prebojoval do osemfinále turnaja ATP v Eastbourne (3)

Eastbourne 26. júna (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko sa prebojoval do osemfinále dvojhry na turnaji ATP v Eastbourne. V úvodnom kole si v utorok poradil s Ekvádorčanom Robertom Quirozom za 79 minút 6:4, 7:6 (2). Súperom Lacka bude najvyššie nasaden

Tenis: Bartyová a Radwaňská do osemfinále turnaja WTA v Eastbourne (5)

Eastbourne 26. júna (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková pre zdravotné problémy skrečovala zápas 2. kola dvojhry na trávnatom turnaji WTA v Eastbourne. Duel proti Taiwančanke Su-Weis Hsieh vzdala po prvom sete, ktorý prehrala 1:6. Minulý týžd

Tenis: Cibulková prehrala v 2. kole v Eastbourne s Kerberovou

Eastbourne 26. júna (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa s trávnatým turnajom WTA v Eastbourne rozlúčila v 2. kole dvojhry. V utorok nestačila na štvorku "pavúka" Nemku Angelique Kerberovú, s ktorou prehrala za 80 minút 3:6, 3:6. K

Tenis: Veselý vyradil v osemfinále v Antalyi turnajovú trojku Verdasca

Antalya 26. júna (TASR) - Český tenista Jiří Veselý postúpil do štvrťfinále trávnatého turnaja ATP v tureckej Antalyi. V osemfinále vyradil turnajovú trojku Fernanda Verdasca zo Španielska po víťazstve 6:3, 7:5. dvojhra - 1. kolo: Robin Haase (5-Hol.) -

Tenis: Johnson a M. Zverev postúpili do osemfinále turnaja ATP v Eastbourne (2)

Tenis: Buzarnescuová vyradila v 2. kole turnaja WTA v Eastbourne Bertensovú (4)

Tenis: Kvitová, Strýcová a Mertensová do osemfinále v Eastbourne (3)

Tenis: Lacko postúpil do osemfinále v Eastbourne, čaká ho Schwartzman

Tenis: Rybáriková skrečovala zápas 2. kola na turnaji WTA v Eastbourne (2)

Tenis-Wimbledon: Čepelová prehrala v 1. kole kvalifikácie s Cabrerovou

Londýn 26. júna (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová neuspela v 1. kole kvalifikácie na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. Ako nasadená sedemnástka prehrala s Austrálčankou Lizette Cabrerovou 6:2, 4:6, 4:6. ženy - kvalifikácia - 1. kolo: Lizette C