• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis: Bondarenková do 2. kola na turnaji WTA v Eastbourne (3)

Londýn 24. júna (TASR) - Americká tenistka Danielle Rose Collinsová postúpila do 2. kola trávnatého turnaja WTA v Eastbourne, keď si v nedeľu poradila s domácou Katie Swanovou po boji v troch setoch 6:3, 3:6 a 6:3. dvojhra - 1. kolo: Danielle Rose Collin
24. 06. 2018
Tasr Více zde

Tenis: Mariová vyhrala turnaj WTA na Mallorce

Palma de Mallorca 23. júna (TASR) - Nemecká tenistka Tatjana Mariová vyhrala v nedeľu trávnatý turnaj WTA na Mallorce, keď vo finále zdolala trojku podujatia Anastasiu Sevastovovú z Lotyšska 6:4 a 7:5. Pre 30-ročnú hráčku je to prvý triumf vo dvojhre na

Tenis: Rybáriková po prehre s Kvitovou: "Výsledok je pre mňa trochu krutý" (3)

Birmingham 24. júna (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková neuspela vo finále dvojhry na trávnatom turnaji WTA v Birminghame. Šampiónka z roku 2009 prehrala so štvrtou nasadenou obhajkyňou prvenstva Češkou Petrou Kvitovou 6:4, 1:6, 2:6. Rybárik

Tenis: Vekičová do 2. kola na turnaji WTA v Eastbourne (2)

Tenis: Rybáriková po finálovej prehre s Kvitovou: "Petra výborne returnovala"(2)

Tenis: Rybáriková prehrala vo finále turnaja WTA v Birminghame s Kvitovou

BRIEF-TENIS: RYBÁRIKOVÁ PREHRALA VO FINÁLE V BIRMINGHAME S KVITOVOU

Tenis: Federer vo finále turnaja ATP v Halle prehral s Čoričom: "Zaslúžene." (2)

Halle 24. júna (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer prehral v nedeľu vo finále dvojhry na turnaji ATP v nemeckom Halle s nenasadeným Chorvátom Bornom Čoričom. V boji o titul na podujatí Gerry-Weber-Open uspel Chorvát 7:6 (6), 3:6 a 6:2. Tridsaťšesť

Tenis: Sousa do 2. kola na turnaji ATP v Antalyi (2)

Antalya 24. júna (TASR) - Gruzínsky tenista Nikoloz Basilašvili postúpil v nedeľu do 2. kola trávnatého turnaja ATP v tureckej Antalyi (dotácia 426. 145 eur), keď si poradil so Španielom Robertom Carballesom Baenom 6:2 a 6:3. dvojhra - 1. kolo: Nikoloz B

Tenis: Basilašvili do 2. kola na turnaji ATP v Antalyi

Tenis: Federer vo finále turnaja ATP v Halle prehral s Čoričom

Tenis: Collinsová do 2. kola na turnaji WTA v Eastbourne