Tenis-Roland: Nadal po zisku jedenásteho titulu: "Je to neuveriteľný moment" (2)

Paríž 10. júna (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal sa stal jedenástykrát v kariére víťazom mužskej dvojhry na Roland Garros. Najvyššie nasadený obhajca titulu si vo finále na parížskej antuke poradil so sedmičkou "pavúka" Rakúšanom Dominic
10. 06. 2018

Tenis-Roland: Nadal získal v Paríži jedenásty titul, vo finále zdolal Thiema

BRIEF-TENIS-ROLAND: NADAL OBHÁJIL TITUL V MUŽSKEJ DVOJHRE

Paríž 10. júna (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal sa stal jedenástykrát v kariére víťazom mužskej dvojhry na Roland Garros. Najvyššie nasadený obhajca prvenstva si vo finále na parížskej antuke poradil so sedmičkou "pavúka" Rakúšanom Domi

Tenis-Roland: Siniaková s Krejčíkovou získali titul v ženskej štvorhre

Paríž 10. júna (TASR) - České tenistky Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková sa stali víťazkami ženskej štvorhry na Roland Garros. V nedeľňajšom finále na parížskej antuke zdolali japonskú dvojicu Eri Hozumiová a Makoto Ninomijaová v dvoch setoch 6:3,

Tenis-Roland: Halepovej sa splnil sen, prvý grandslam vyhrala v Paríži-- SÚHRN

Paríž 9. júna (TASR) - Rumunská tenistka Simona Halepová sa stala víťazkou ženskej dvojhry na Roland Garros a získala prvý grandslamový titul v kariére. Vo finále dvojhry si na parížskej antuke ako nasadená jednotka poradila s turnajovou desiatkou Američ
09. 06. 2018

Tenis-Roland: Víťazmi štvorhry mužov Francúzi Herbert a Mahut

Paríž 9. júna (TASR) - Štvorhru mužov na tenisovom turnaji Roland Garros vyhrala francúzska dvojica Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut. Šiesty nasadený pár zdolal za 100 minút druhú nasadenú rakúsko-chorvátsku dvojicu Oliver Marach a Mate Pavič 6:2 a

Tenis-Roland: Ohlasy médií na finále: "Pre Halepovú nastal okamih slávy"

Paríž 9. júna (TASR) - Ohlasy svetových médií po víťazstve rumunskej tenistky Simony Halepovej na Roland Garros: frt. ro: "Simona Halepová je novou šampiónkou Roland Garros. Po parížskych finálových prehrách v rokoch 2014 a 2017 nastal pre ňu okamih

Tenis-Roland: Halepová ukončila 40-ročný rumunský pôst, napodobnila Ruziciovú(3)

Tenis-Roland: Halepová po triumfe na parížskej antuke: "Splnil sa mi sen" (2)

Tenis-Roland: Halepová získala v Paríži prvý grandslamový titul

BRIEF-TENIS-ROLAND: HALEPOVÁ VÍTAZKOU ŽENSKEJ DVOJHRY

Tenis: Lacko a Martin neuspeli v 1. kole kvalifikácie na turanji v Stuttgarte (2

Stuttgart 9. júna (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko neuspel v 1. kole kvalifikácie dvojhry na turnaji ATP v nemeckom Stuttgarte. V sobotu ako druhý nasadený podľahol domácemu Timovi Pützovi po trojsetovom boji 7:6 (3), 5:7 a 1:6. Nedarilo sa ani šie