Tenis-Roland: Schwartzman postúpil s prehľadom do 2. kola dvojhry (8)

Paríž 28. mája (TASR) - Švajčiarsky tenista Stan Wawrinka neobháji vlaňajšie finále na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži. Šampión z roku 2015 prehral ako nasadená dvadsaťtrojka hneď v prvom kole so Španielom Guillermom Garciom-Lopezom po päťse
28. 05. 2018

Tenis-Roland: Rybáriková postúpila suverénne do 2. kola dvojhry

Paríž 28. mája (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková sa suverénnym spôsobom prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. V úvodnom kole si na parížskej antuke ako nasadená devätnástka poradila s Thajčankou Luksikou Ku

BRIEF-TENIS-ROLAND: RYBÁRIKOVÁ POSTÚPILA DO 2. KOLA DVOJHRY

Tenis-Roland: Ruud so Simonom postúpili do 2. kola dvojhry (7)

Tenis-Roland: Wozniacka postúpila cez Collinsovú do 2. kola dvojhry (9)

Paríž 28. mája (TASR) - Španielska tenistka Carla Suarezová Navarrová sa suverénnym spôsobom prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži. V úvodnom kole ako nasadená dvadsaťtrojka deklasovala Chorvátku Anu Konjuhovú 6:0

Tenis-Roland: Petkovičová vyradila v 1. kole dvojhry Mladenovicovu (8)

Tenis-Roland: Munar otočil španielske derby s Ferrerom a postúpil do 2. kola (6)

Tenis-Roland: Pavlásek s Čoričom postúpili do 2. kola dvojhry (5)

Tenis-Roland: Wawrinka po prehre v 1. kole: "Cítim frustráciu, bolo to tesné"(4)

Tenis-Roland: Kasatkinová s Buzarnescuovou postúpili do 2. kola dvojhry (7)

Tenis-Roland: Thiem s Djokovičom postúpili do 2. kola dvojhry (3)

Tenis-Roland: Trungelliti s Tsitsipasom postúpili do 2. kola dvojhry (2)