Tenis-Roland: Ostapenková po prehre v 1.kole:"Podala som 20-percentný výkon"(10)

Paríž 27. mája (TASR) - - Lotyšská tenistka Jelena Ostapenková neobháji vlaňajší titul na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži. Ako nasadená pätka prehrala hneď v 1. kole s Ukrajinkou Katerynou Kozlovovou 5:7, 3:6. Počas celého zápasu Lotyška neb
27. 05. 2018

Tenis-Roland: Andreozzi postúpil do 2. kola dvojhry (7)

Paríž 27. mája (TASR) - Bulharský tenista Grigor Dimitrov sa prebojoval do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži. V úvodnom kole ako nasadená štvorka zvíťazil nad Egypťanom Mohamedom Safwatom 6:1, 6:4, 7:6 (1). Suverénne ide ďal

Tenis-Roland: Frechová postúpila do 2. kola dvojhry (9)

Tenis-Roland: Kozlovová získala prvýkrát skalp hráčky zo svetovej Top ten (3)

Paríž 27. mája (TASR) - Lotyšská tenistka Jelena Ostapenková neobháji vlaňajší titul na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži. Ako nasadená pätka prehrala hneď v 1. kole s Ukrajinkou Katerynou Kozlovovou 5:7, 3:6. Počas celého zápasu Lotyška nebol

Tenis-Roland: Verdasco postúpil po päťsetovom maratóne do 2. kola dvojhry (6)

Tenis-Roland: Kozlovová po triumfe nad Ostapenkovou: "Je to skvelý pocit" (2)

Tenis-Roland: Ostapenková neobháji titul, v 1. kole prehrala s Kozlovovou

BRIEF-TENIS-ROLAND: OSTAPENKOVÁ NEOBHÁJI TITUL, PREHRALA S KOZLOVOVOU

Paríž 27. mája (TASR) - Lotyšská tenistka Jelena Ostapenková neobháji vlaňajší titul na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži. Ako nasadená pätka prehrala hneď v 1. kole s Ukrajinkou Katerynou Kozlovovou 5:7, 3:6. UPOZORNENIE: Správu rozširujeme o

Tenis-Roland: Alexander Źverev postúpil suverénne do 2. kola dvojhry (5)

Tenis-Roland: Putincevová s Dijasovou postúpili do 2. kola dvojhry (8)

Paríž 27. mája (TASR) - Ruská tenistka Jekaterina Makarovová sa ako prvá hráčka prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži. V úvodnom kole si poradila s Číňankou Saj-saj Čeng hladko 6:1, 6:4. Ďalej ide aj štvrtá nasade

Tenis-Roland: Mertiňák po Kužmovej debute: "VIky skvele zvládla koncovky" (2)

Paríž 27. mája (TASR) - Slovenskej tenistke Viktórii Kužmovej vyšla premiéra v hlavnej súťaži ženskej dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. V úvodnom kole na parížskej antuke vyradila šampiónku z roku 2010 Talianku Francescu Schiavoneovú 7:6 (2

Tenis-Roland: Kužmová postúpila do 2. kola dvojhry, čaká ju Svitoilnová