Tenis: Gasquet postúpil do 2. kola turnaja ATP v Madride (2)

Madrid 6. mája (TASR) - Kanadský tenista Denis Shapovalov sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Madride. V úvodnom kole si poradil s Američanom Tennysom Sandgrenom 6:1, 6:4. dvojhra - 1. kolo: Richard Gasquet (Fr.) - Tomáš Berdych (14-ČR) 6:4
06. 05. 2018

Tenis: Azarenková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Madride (5)

Madrid 6. mája (TASR) - Dánska tenistka Caroline Wozniacka sa suverénnym spôsobom prebojovala do 2. kola dvojhry na antukovom turnaji WTA v Madride. Ako druhá nasadená vyhrala v nedeľu v 1. kole nad Dariou Gavrilovovou z Austrálie 6:3 a 6:1. dvojhra - 1.

Tenis: Lacko sa stal víťazom challengeru v Glasgowe

Glasgow 6. mája (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko sa stal víťazom challengeru v škótskom Glasgowe (dotácia 85.000 eur). Vo finále dvojhry si ako nasadená jednotka poradil s Talianom Lucom Vannim 4:6, 7:6 (3), 6:4. Pre Lacka je to celkovo 12. trofej

Tenis: Suarezová Navarrová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Madride (4)

Tenis: Schmiedlová prehrala v 1. kole dvojhry v Madride so Sevastovovou

Madrid 6. mája (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová neuspela v 1. kole dvojhry na antukovom turnaji WTA v Madride. V pozícii kvalifikantky prehrala s Lotyškou Anastasijou Sevastovovou 3:6, 6:4, 3:6. dvojhra - 1. kolo: Anastasija Sevastov

Tenis: Alexander Zverev obhájil titul na turnaji ATP v Mníchove

Mníchov 6. mája (TASR) - Nemecký tenista Alexander Zverev obhájil vlaňajší titul na antukovom turnaji ATP v Mníchove. VO finále si ako nasadená jednotka poradil s krajanom a šestkou "pavúka" Philippom Kohlschreiberom 6:3, 6:3. dvojhra - finále:

Tenis: Shapovalov postúpil do 2. kola turnaja ATP v Madride

Madrid 6. mája (TASR) - Kanadský tenista Denis Shapovalov sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Madride. V úvodnom kole si poradil s Američanom Tennysom Sandgrenom 6:1, 6:4. dvojhra - 1. kolo: Denis Shapovalov (Kan.) - Tennys Sandgren (USA) 6

Tenis: Halepová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Madride (3)

Tenis: Stosurová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Madride (2)

Tenis: Wozniacka postúpila do 2. kola turnaja WTA v Madride

Tenis: Kontaveitová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Madride - SÚHRN

Madrid 5. mája (TASR) - Ukrajinská tenistka Jelina Svitolinová sa suverénnym spôsobom prebojovala do 2. kola dvojhry na antukovom turnaji WTA v Madride. Ako štvrtá nasadená vyhrala v 1. kole nad Francúzkou Alizé Cornetovou vo dvoch setoch 6:2 a 6:2. dvoj
05. 05. 2018

Tenis: Schmiedlová v 1. kole hlavnej súťaže v Madride proti Sevastovovej (2)

Madrid 5. mája (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa prebojovala do hlavnej súťaže na antukovom turnaji WTA v Madride. Vo finále dvojkolovej kvalifikácie si ako nasadená šestnástka poradila s americkou deblovou špecialistkou Bethanie M