Tenis: Bautista Agut postúpil do osemfinále turnaja ATP v Monte Carle

Monte Carlo 18. apríla (TASR) - Španielsky tenista Roberto Bautista Agut postúpil do osemfinále dvojhry na turnaji ATP v Monte Carle po triumfe nad krajanom Felicianom Lopezom 6:3 a 7:6 (5). dvojhra - 2. kolo: Roberto Bautista Agut (11-Šp.) - Feliciano L
18. 04. 2018

Tenis-Fed: Slovenky v Minsku v kompletnom zložení, Lipták: "Máme nebezpečný tím"

Minsk 18. apríla (TASR) - Kapitán slovenského fedcupového tímu Matej Lipták mal v stredu v bieloruskom Minsku k dispozíci už kompletné kvarteto tenistiek. Do dejiska víkendovej baráže o účasť vo svetovej skupine dorazili aj Jana Čepelová a víťazka antuko

Tenis: Alexander Zverev postúpil do osemfinále turnaja ATP v Monte Carle (10)

Monte Carlo 17. apríla (TASR) - Taliansky tenista Marco Cecchinato zvíťazil v utorkovom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP v Monte Carle nad Damirom Džumhurom z Bosny a Hercegoviny 6:3, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Andreas Seppi (Tal.) - Kyle Edmund (V.
17. 04. 2018

Tenis: Goffin postúpil do osemfinále turnaja ATP v Monte Carle (9)

Tenis: Dimitrov postúpil do osemfinále turnaja ATP v Monte Carle (8)

Tenis: Kohlschreiber postúpil do 2. kola turnaja ATP v Monte Carle (7)

Monte Carlo 17. apríla (TASR) - Taliansky tenista Marco Cecchinato zvíťazil v utorkovom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP v Monte Carle nad Damirom Džumhurom z Bosny a Hercegoviny 6:3, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Philipp Kohlschreiber (Nem.) - Tennys

Tenis: Mischa Zverev postúpil do osemfinále turnaja ATP v Monte Carle (6)

Monte Carlo 17. apríla (TASR) - Taliansky tenista Marco Cecchinato zvíťazil v utorkovom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP v Monte Carle nad Damirom Džumhurom z Bosny a Hercegoviny 6:3, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Fabio Fognini (13-Tal.) - Iľja Ivaška

Tenis: Fognini,.Verdasco a Lopez do 2. kola turnaja ATP v Monte Carle (5)

Tenis: Američan Donaldson dostal pokutu za nešportové správanie

Monako 17. apríla (TASR) - Americký tenista Jared Donaldson dostal pokutu 5000 eur. Dôvodom je jeho nešportové správanie v pondelňajšom zápase 1. kola na turnaji ATP Masters 1000 v Monte Carle proti Španielovi Albertovi Ramosovi-Vinolasovi (3:6, 3:6). V

Tenis: Struff postúpil do 2. kola turnaja ATP v Monte Carle (4)

Monte Carlo 17. apríla (TASR) - Taliansky tenista Marco Cecchinato zvíťazil v utorkovom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji ATP v Monte Carle nad Damirom Džumhurom z Bosny a Hercegoviny 6:3, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Marco Cecchinato (Tal.) - Damir Džumhu

Tenis: Kužmová so Šramkovou si už vyskúšali hard v Minsku,Páleníka očarilo mesto

Minsk 17. apríla (TASR) - Slovenské tenistky Viktória Kužmová s Rebeccou Šramkovou si už vyskúšali tvrdý povrch Rebound Ace v bieloruskom Minsku. V dejisko víkendovej fedcupovej baráže o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie trénovali pod vedením ka

Tenis: Thiem postúpil do 3. kola turnaja ATP v Monte Carle (3)