Tenis: Flipkensová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Lugane (4)

Lugano 13. apríla (TASR) - Bieloruská tenistka Vera Lapková zvíťazila v 2. kole dvojhry na turnaji WTA vo švajčiarskom Lugane nad Dankou Koviničovou z Čiernej Hory 6:2, 6:3 a postúpila do štvrťfinále. dvojhra - 2. kolo: Vera Lapková (Biel.) - Danka Kovi
13. 04. 2018

Tenis: Giorgiová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Lugane (3)

Tenis: Linetteová postúpila na turnaji WTA v Bogote do štvrťfinále (3)

Bogota 13. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v kolumbijskej Bogote. V osemfinále si v piatok poradila s mexickou kvalifikantkou Renatou Zarazuaovou hladko v dvoch setoch 6:1 a 6:4

Tenis: Schmiedlová postúpila na turnaji WTA v Bogote do štvrťfinále (2)

Tenis: Schmiedlová postúpila na turnaji WTA v Bogote do štvrťfinále

Tenis: Mertensová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Lugane (2)

Tenis: Lapková postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Lugane

Tenis: Seguelová vyradila v 2. kole v Bogote turnajovú jednotku Mariovú

Bogota 13. apríla (TASR) - Nemecká tenistka Tatjana Mariová prekvapujúco vypadla na turnaji WTA v kolumbijskej Bogote už v 2. kole dvojhry. Turnajová jednotka vo štvrtok nestačila na Danielu Seguelovú z Čile, ktorej podľahla hladko v dvoch setoch 3:6, 1:

Tenis: Isner a Sock postúpili do štvrťfinále turnaja ATP v Houstone - SÚHRN

Houston 13. apríla (TASR) - Americký tenista Sam Querrey prehral ako nasadený hráč číslo dva v stretnutí osemfinálového 2. kola dvojhry na antukovom turnaji ATP v Houstone s Argentínčanom Guidom Pellom 6:2, 6:7 a 6:7. dvojhra - 2. kolo: Steve Johnson (6-

Tenis: Johnson s Fritzom postúpili do štvrťfinále turnaja ATP v Houstone (2)

Houston 12. apríla (TASR) - Americký tenista Sam Querrey prehral ako nasadený hráč číslo dva v stredajšom stretnutí osemfinálového 2. kola dvojhry na antukovom turnaji ATP v Houstone s Argentínčanom Guidom Pellom 6:2, 6:7 a 6:7. dvojhra - 2. kolo: Steve
12. 04. 2018

Tenis: Jaziri postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Marrákeši (5)

Marrákeš 12. apríla (TASR) - Portugalský tenista Joao Sousa sa prebojoval do štvrťfinále dvojhry na antukovom turnaji ATP v marockom Marrákeši. V druhom kole si poradil s Mirzom Bašičom z Bosny a Hercegoviny 6:3, 3:6, 6:4. dvojhra - 2. kolo: Malek Jaziri

Tenis: Koviničová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Lugane (5)

Lugano 12. apríla (TASR) - Bieloruská tenistka Vera Lapková zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA vo švajčiarskom Lugane nad štvrtou nasadenou Anett Kontaveitovou z Estónska 3:6, 6:4 6:3. dvojhra - 2. kolo: Arina Sobolenková (Biel.) - Polona Hercogo