Tenis: Ďalšie výsledky 1. kola turnaja ATP v Delray Beach

Delray Beach 21. februára (TASR) - Ďalšie výsledky na tenisovom turnaji ATP v americkom Delray Beach: dvojhra - 1. kolo: Taylor Harry Fritz (USA) - Sam Querrey (USA/4) 2:6, 6:3, 7:6 (7:4); Denis Šapovalov (Kanada) - Ivo Karlovič (Chorv.) 7:5, 7:6 (7:4);
21. 02. 2018

Tenis: Ďalšie výsledky na turnaji ATP v Riu de Janeiro, 1. kolo

Rio de Janeiro 21. februára (TASR) - Ďalšie výsledky na tenisovom turnaji ATP v Riu de Janeiro, 1. kolo: Federico Delbonis (Arg.) - Jiří Veselý (ČR) 6:2, 3:2 skreč. , Aljaz Bedene (V. Brit.)

Tenis: Andujar postúpil do 2. kola turnaja ATP v Riu de Janeiro (4)

Rio de Janeiro 20. februára (TASR) - Španielsky tenista Albert Ramos-Viňolas sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Riu de Janeiro. V úvodnom kole si ako nasadená štvorka poradil s domácim Rogeriom Dutrom da Silvom 6:3, 3:6, 6:4. dvojhra - 1.
20. 02. 2018

Tenis: Gombos vypadol v 1. kole na turnaji ATP v Marseille s Herbertom (3)

Marseille 20. februára (TASR) - Slovenský tenista Norbert Gombos prehral v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v Marseille s domácim Pierrom-Huguesom Herbertom v dvoch setoch 2:6 a 6:7 (3). dvojhra - 1. kolo: Pierre-Hugues Herbert (Fr.) - Norbert GOMBOS (SR)

Tenis: Donaldson postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Delray Beach (4)

Delray Beach 20. februára (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko vypadol na turnaji ATP v americkom Delray Beach už v prvom kole. V utorok nestačil na Nemca Petra Gojowczyka a prehral v troch setoch 6:3, 5:7 a 1:6. dvojhra - 1. kolo: Peter Gojowczyk (Nem

Tenis: Schwartzman postúpil do 2. kola turnaja ATP v Riu de Janeiro (3)

Tenis: Kyrgios postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Delray Beach (3)

Tenis: Isner postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Delray Beach (2)

Tenis: Kerberová postúpila do 2. kola na turnaji WTA v Dubaji (4)

Dubaj 20. februára (TASR) - Americká tenistka Catherine Bellisová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Dubaji nad Belgičankou Elise Mertensovou 6:3, 6:3. dvojhra - 1. kolo: Catherine Bellisová (USA) - Elise Mertensová (Belg.) 6:3, 6:3, Čchiang Wa

Tenis: Lacko prehral v 1. kole na turnaji ATP v Delray Beach s Gojowczykom

Tenis: Travaglia postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Marseille (2)

Marseille 20. februára (TASR) - Chorvátsky tenista Filip Krajinovič postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Marseille. Nasadený hráč číslo osem si v utorok v 1. kole poradil s Joaom Sousom z Portugalska 3:6, 6:4, 6:4. dvojhra - 1. kolo: Filip Krajin

Tenis: Vekičová postúpila do 2. kola na turnaji WTA v Budapešti (6)

Budapešť 20. februára (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová sa suverénnym spôsobom prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Budapešti. V utorkovom súboji 1. kola si v pozícii lucky loserky poradila so štvrtou nasadenou Rumunkou Soranou Cirs