Tenis-Fed: Kužmová o Bieloruskách: "Bude to ťažké, zabojujeme však o postup" (5)

Londýn 13. februára (TASR) - Slovenské tenistky sa v baráži o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie (21.-22. apríla) predstavia v Bielorusku. Rozhodol o tom utorňajší žreb v londýnskom sídle ITF, pri ktorom boli Slovenky nenasadené. Okrem Bielorusie
13. 02. 2018

Tenis: Keysová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Dauhe

Dauha 13. februára (TASR) - Americká tenistka Madison Keysová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v katarskej Dauhe nad Číňankou Čchiang Wang v dvoch setoch 6:1, 6:4. dvojhra - 1. kolo: Madison Keysová (12-USA) - Čchiang Wang (Čína) 6:1, 6:4 lgKat

Tenis-Fed: Lipták o Bieloruskách: "Je to veľmi ťažký, ale zdolateľný súper" (4)

Tenis-Fed: Slovenky v baráži do Bieloruska, Talianky privítajú Belgicko (3)

Tenis-Fed:Slovenky v baráži do Bieloruska,Moška:"Je to otvorené, máme šancu"(2)

Tenis-Fed: Slovenky sa v baráži predstavia v Bielorusku

BRIEF-TENIS-FED: SLOVENKY SA V BARÁŽI PREDSTAVIA V BIELORUSKU

Bratislava 13. februára (TASR) - Slovenské tenistky sa v baráži o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie (21.-22. apríla) predstavia v Bielorusku. Rozhodol o tom utorňajší žreb v londýnskom sídle ITF, pri ktorom boli Slovenky nenasadené. Okrem Bielor

Tenis: Bellucci postúpil do 2. kola turnaja ATP v Buenos Aires (4)

Buenos Aires 13. februára (TASR) - Srbský tenista Dušan Lajovič postúpil do 2. kola turnaja ATP v Buenos Aires po triumfe nad domácim Argentínčanom Facundom Bagnisom 7:6 (4) a 6:1. 1. kolo: Dušan Lajovič (Srb.) - Facundo Bagnis (Arg.) 7:6 (4), 6:1, Feder

Tenis: Do osemfinále v New Yorku aj Harrison a Tiafoe (2)

New York 13. februára (TASR) - Chorvátsky tenista Ivo Karlovič zvíťazil na turnaji ATP v New Yorku nad domácim Jaredom Donaldsonom 6:4, 7:6 a postúpil do osemfinále. Ďalej ide aj Dudi Sela z Izraela, ktorý si s Gruzíncom Nikolozom Basilašvilim poradil tak

Tenis: Delbonis postúpil do 2. kola turnaja ATP v Buenos Aires (3)

Tenis: Sela a Karlovič postúpili v New Yorku do osemfinále

Tenis: Berdych postúpil do 2. kola turnaja ATP v Rotterdame (3)

Rotterdam 12. februára (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan prehral v 1. kole turnaja ATP v Rotterdame so Španielom Felicianom Lopezom v dvoch setoch 3:6, 6:7 (4). dvojhra - 1. kolo: Feliciano Lopez (Šp.) - Martin KLIŽAN (SR) 6:3, 7:6 (4), Alexander