Tenis: Osaková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Dauhe (7)

Dauha 12. februára (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v katarskej Dauhe nad Ruskou Anastasiou Pavľučenkovovou za takmer dve hodiny v dvoch setoch 7:6 (8), 6:4. Jej súperkou v 2. kole bude siedma nasa
12. 02. 2018

Tenis: Berdych postúpil do 2. kola turnaja ATP v Rotterdame (2)

Rotterdam 12. februára (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan prehral v 1. kole turnaja ATP v Rotterdame so Španielom Felicianom Lopezom v dvoch setoch 3:6, 6:7 (4). dvojhra - 1. kolo: Feliciano Lopez (Šp.) - Martin KLIŽAN (SR) 6:3, 7:6 (4), Alexander

Tenis: A. Radwaňská postúpila do 2. kola turnaja WTA v Dauhe (6)

Tenis: Delbonis postúpil do 2. kola turnaja ATP v Buenos Aires (2)

Buenos Aires 12. februára (TASR) - Srbský tenista Dušan Lajovič postúpil do 2. kola turnaja ATP v Buenos Aires po triumfe nad domácim Argentínčanom Facundom Bagnisom 7:6 (4) a 6:1. 1. kolo: Dušan Lajovič (Srb.) - Facundo Bagnis (Arg.) 7:6 (4), 6:1, Feder

Tenis: Lajovič postúpil do 2. kola turnaja ATP v Buenos Aires

Buenos Aires 12. februára (TASR) - Srbský tenista Dušan Lajovič postúpil do 2. kola turnaja ATP v Buenos Aires po triumfe nad domácim Argentínčanom Facundom Bagnisom 7:6 (4) a 6:1. 1. kolo: Dušan Lajovič (Srb.) - Facundo Bagnis (Arg.) 7:6 (4), 6:1 mpArge

Tenis: Niculescuová vyradila Šarapovovú v 1. kole turnaja WTA v Dauhe (5)

Tenis: Ruska Blinkovová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Dauhe (4)

Tenis: Číňanka Tuan postúpila do 2. kola turnaja WTA v Dauhe (3)

Tenis: Kližan prehral v 1. kole turnaja ATP v Rotterdame

Rotterdam 12. februára (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan prehral v 1. kole turnaja ATP v Rotterdame so Španielom Felicianom Lopezom v dvoch setoch 3:6, 6:7 (4). dvojhra - 1. kolo: Feliciano Lopez (Šp.) - Martin KLIŽAN (SR) 6:3, 7:6 (4) lgHolandsko

Tenis: Bellisová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Dauhe (2)

Tenis-Fed: Slovenky proti Bielorusku, Švajčiarsku, Holandsku alebo Belgicku

Bratislava 12. februára (TASR) - Slovensko bude pri utorňajšom londýnskom žrebe baráže o svetovú skupinu tenisového Pohára federácie (21.-22. apríla) figurovať medzi nenasadenými tímami. Narazí tak na jedného z kvarteta nasadených Bielorusko, Švajčiarsko

OPRAVA-Tenis: Cibulková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Dauhe

Redakcia športového spravodajstva TASR prosí svojich odberateľov, aby si v správe Tenis: Cibulková postúpila do 3. kola turnaja WTA v Dauhe, vydanej o 12.10 h, opravili fázu turnaja na správne - 1. kolo: Za chybu sa ospravedlňujeme, nasleduje opravené zn