• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

BRIEF-TENIS-FED: ČEPELOVÁ ZDOLALA VICHĽANCEVOVÚ, SLOVENSKO VEDIE 2:1

Bratislava 11. februára (TASR) - Slovenské tenistky vedú po úvodnej nedeľňajšej dvojhre zápasu 1. kola II. svetovej skupiny Pohára federácie nad Ruskom 2:1. O druhý bod pre domáce farby sa na harde v bratislavskom NTC postarala Jana Čepelová, ktorá po kv
11. 02. 2018
Tasr Více zde

Tenis: Pouille vyhral turnaj ATP v Montpellieri

Montpellier 11. februára (TASR) - Francúzsky tenista Lucas Pouille vyhral v nedeľu finále dvojhry na turnaji ATP v Montpellieri. Druhý nasadený hráč zdolal krajana a päťku podujatia Richarda Gasqueta 7:6 (2) a 6:4. dvojhra - finále: Lucas Pouille (2-Fr.)

Tenis-Fed: Češky zdolali Švajčiarky 3:1 (2)

Bratislava 11. februára (TASR) - Tenistky Česka postúpili do semifinále Pohára federácie, keď po úvodnej nedeľňajšej dvojhre vedú v pražskej 02 Aréne nad Švajčiarskom 3:0. O rozhodujúci bod sa postarala Petra Kvitová, ktorá zdolala Belindu Bencicovú v dv

Tenis-Fed: Proti Vichľancevovej nastúpila Čepelová namiesto Rybárikovej

Bratislava 11. januára (TASR) - Slovenský fedcupový kapitán Matej Lipták urobil pred úvodnou nedeľňajšou dvojhrou zápasu 1. kola II. svetovej skupiny s Ruskom zmenu. Pôvodne nominovanú Magdalénu Rybárikovú nahradila Jana Čepelová, ktorá nastúpila o 15.00

Tenis-Fed: Rumunsko - Kanada 3:1 v 1. kole II. svetovej skupiny (3)

Bratislava 11. februára (TASR) - Austrálske tenistky zvíťazili v 1. kole II. svetovej skupiny Pohára federácie nad Ukrajinou 3:2. Domáce družstvo dostala v Canberre do vedenia Ashleigh Bartyová, ktorá zdolala Ľudmylu Kičenokovú v troch setoch 4:6, 6:1 a

Tenis: Kučová si nezahrá hlavný turnaj v Dauha, prehrala vo finále kvalifikácie

Dauha 11. februára (TASR) - Slovenská tenistka Kristína Kučová nepostúpila do hlavnej súťaže na turnaji WTA v katarskej Dauhe. Vo finále kvalifikácie prehrala s Češkou Markétou Vondroušovou hladko 1:6, 2:6. lb lgKatar-SR-Tenis-WTA-Dauha-kval. -finále-Kuč

Tenis: Kližan postúpil z kvalifikácie do hlavného turnaja v Rotterdame

Rotterdam 11. februára (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan postúpil do hlavnej súťaže turnaja ATP v holandskom Rotterdame. Vo finále kvalifikácie vyhral nad Talianom Andreasom Seppim 6:3, 7:6 (2). lb lgHolandsko-SR-Tenis-ATP-Rotterdam-Kližan-kval. -

Tenis-Fed: Kvitová zdolala Bencicovú, Češky postúpili do semifinále

Tenis-Fed: Rumunsko - Kanada 3:0 v 1. kole II. svetovej skupiny (2)

Tenis-Fed: Austrália - Ukrajina 3:2 v 1. kole II. svetovej skupiny

Tenis: Carballes Baena a Ramos-Vinolas sa stretnú vo finále v Quite - SÚHRN

Quito 10. februára (TASR) - Slovenský tenista Andrej Martin sa neprebojoval do finále dvojhry na antukovom turnaji ATP v ekvádorskom Quite. V sobotňajšom semifinále nestačil na Španiela Roberta Carballesa Baenu, ktorému podľahol po trojsetovej bitke 6:4,

Tenis-Fed: USA - Holandsko 2:0 po 1. dni štvrťfinále svetovej skupiny - SÚHRN

Bratislava 11. februára (TASR) - Bieloruské tenistky hrali po prvom dni štvrťfinálového stretnutia svetovej skupiny Pohára federácie s Nemeckom nerozhodne 1:1. V Minsku dostala domáce družstvo do vedenia Aryna Sabalenková, ktorá zdolala Tatjanu Mariovú v