BRIEF-TENIS-AUSTRALIAN: RYBÁRIKOVÁ POSTÚPILA DO 2. KOLA DVOJHRY

Melbourne 15. januára (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková sa prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. V úvodnom kole si ako nasadená devätnástka poradila s Američankou Taylor Townsendovou 6:0, 7:5.
15. 01. 2018

Tenis-Australian: Schmiedlová proti Kasatkinovej, Kužmová - Mertensová (3)

Melbourne 14. januára (TASR) - Slovenské tenistky Anna Karolína Schmiedlová aj Viktória Kužmová sa prebojovali do hlavnej súťaže dvojhry na úvodnom grandslamovom turnaji sezóny Australian Open. Schmiedlová zdolala vo finále kvalifikácie Stefanie Vögelovú
14. 01. 2018

Tenis-Australian: Šesť Sloveniek v hlavnej súťaži dvojhry (2)

Tenis-Australian: Schmiedlová aj Kužmová postúpili do hlavnej súťaže dvojhry

Tenis: Medvedev slávi premiérový titul, vo finále v Sydney zdolal de Minaura

Sydney 13. januára (TASR) - Ruský tenista Daniil Medvedev získal titul na turnaji ATP v austrálskom Sydney. V sobotňajšom finále dvoch mladíkov si poradil s domácim tínedžerom Alexom de Minaurom po trojsetovom boji 1:6, 6:4 a 7:5. Pre 21-ročného ruského
13. 01. 2018

Tenis-Australian: Aj Kužmová postúpila do finále kvalifikácie (2)

Melbourne 13. januára (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa prebojovala do finále kvalifikácie na úvodný grandslamový turnaj roka Australian Open. V druhom kole zdolala nasadenú desiatku Kanaďanku Francoise Abandovú v troch setoch 4:6,

Tenis: Mertensová zdolala vo finále Buzarnescuovú a obhájila titul v Hobarte

Hobart 13. januára (TASR) - Belgická tenistka Elise Mertensová obhájila titul na turnaji WTA v tasmánskom Hobarte. V sobotňajšom finále dvojhry zvíťazila ako turnajová dvojka nad nenasadenou Rumunkou Mihaelou Buzarnescuovou v troch setoch 6:1, 4:6, 6:3.

Tenis-Australian: Gombos neuspel v 2. kole kvalifikácie

Melbourne 13. januára (TASR) - Slovenský tenista Norbert Gombos neuspel v 2. kole kvalifikácie na úvodný grandslamový turnaj roka Australian Open. V sobotňajšom stretnutí ako nasadená dvadsaťštvorka prehral s Talianom Salvatorem Carusom v troch setoch 6:

Tenis: Kerberová zvíťazila vo finále v Sydney nad Bartyovou, vybojovala 11.titul

Sydney 13. januára (TASR) - Nemecká tenistka Angelique Kerberová vyhrala turnaj WTA v austrálskom Sydney a slávila tak svoj prvý titul od triumfu na US Open 2016. V sobotňajšom finále dvojhry si poradila s domácou Ashleigh Bartyovou v dvoch setoch 6:4, 6

Tenis: Bautista Agut zdolal del Potra, získal svoj druhý titul v Aucklande

Auckland 13. januára (TASR) - Španielsky tenista Roberto Bautista Agut sa stal víťazom turnaja ATP v novozélandskom Aucklande. Piaty nasadený hráč zdolal v sobotňajšom finále dvojhry turnajovú dvojku Argentínčana Juana Martina del Potra v troch setoch 6:

Tenis-Australian: Schmiedlová postúpila do finále kvalifikácie

Tenis: Stará prehrala vo štvrťfinále turnaja Slovak Junior Indoor

Senec 12. januára (TASR) - Slovenská tenistka Lenka Stará prehrala vo štvrťfinále 25. ročníka turnaja Slovak Junior Indoor v Senci s Češkou Kristýnou Lavičkovou 4:6, 6:7 (7). lgSR-Tenis-Slovak-Junior-Indoor-Stará-štvrťfinále-prehra