Tenis: Francúz Simon postúpil do 2. kola turnaja ATP v Pune (3)

Pune 1. januára (TASR) - Prvé kolo turnaja ATP v indickom Pune (tvrdý povrch, dotácia 501. 345 amerických dolárov) prinieslo stop pre českého tenistu Jiřího Veselého, keď nad jeho sily bol Ricardo Lara Ojeda. Španiel vyhral vo dvoch setoch 6:3, 7:6 (7:5)
01. 01. 2018

Tenis: Do 2. kola turnaja v indickom Pune postúpil aj Herbert (2)

Tenis: Do 2. kola v Aucklande aj Nemka Görgesová (3)

Auckland 1. januára (TASR) - Chorvátska tenistka Petra Martičová postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v novozélandskom Aucklande (tvrdý povrch, dotácia 501. 345 amerických dolárov) po víťazstve nad Češkou Markétou Vondroušovou 7:6 (2), 6:3. dvojhr

Tenis: Curenková vyradila v 1. kole v Brisbane Bartyovú (2)

Brisbane 1. januára (TASR) - Ukrajinská tenistka Jelina Svitolinová zvíťazila ako tretia nasadená hráčka v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v austrálskom Brisbane (tvrdý povrch, dotácia 894. 700 amerických dolárov) nad Španielkou Carlou Suarezovou Navarrov

Tenis: Nadal plánuje svoj návrat po zranení kolena na exhibícii v Melbourne

Melbourne 1. januára (TASR) - Rafael Nadal plánuje svoj návrat na kurty 10. januára na exhibičnom podujatí v Melbourne. Španielsky tenista sa nedávno odhlásil z turnaja ATP v Brisbane aj z turnaja v Sydney, aby si doliečil zranené koleno. Podľa agentúry

Tenis: Do 2. kola v Brisbane aj Američan Donaldson (2)

Brisbane 1. januára (TASR) - Nemecký tenista Mischa Zverev postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v austrálskom Brisbane (tvrdý povrch, dotácia 468. 910 amerických dolárov). V úvodnom kole si ako ôsmy nasadený poradil s domácim Johnom-Patrickom Smith

Tenis: Veselý vypadol v 1. kole turnaja ATP v Pune

Tenis: Flipkensová vyradila v 1. kole v Aucklande turnajovú osmičku Vekičovú (2)

Tenis: Babosová hladko postúpila do 2. kola v Šen-čene (2)

Šen-čen 1. januára (TASR) - Rumunská tenistka Simona Halepová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v čínskom Šen-čene (tvrdý povrch, dotácia 626. 750 dolárov). Najvyššie nasadená hráčka zdolala v úvodnom kole Američanku Nicole Gibbsovú v dvoc

Tenis: Svitolinová, Kontová a Sasnovičová do 2. kola turnaja WTA v Brisbane

Tenis: M. Zverev, Zeballos a Ebden postúpili do 2. kola turnaja ATP v Brisbane

Tenis: Halepová, Šarapovová i Koviničová do 2. kola turnaja WTA v Šen-čene