BRIEF: TENIS: GOFFIN ZDOLAL NA TURNAJI MAJSTROV NADALA

Londýn 13. novembra (TASR) - Belgický tenista David Goffin zvíťazil na koncoročnom turnaji majstrov v Londýne nad Španielom Rafaelom Nadalom po trojsetovej dráme 7:6 (5), 6:7 (4) a 6:4. UPOZORNENIE: Správu rozširujeme o ďalšie informácie. nyBRIEF-Anglic
13. 11. 2017

Tenis: Dimitrov po triumfe nad Thiemom na turnaji majstrov:"Bol som nervózny"(2)

Londýn 13. novembra (TASR) - Bulharský tenista Grigor Dimitrov zvíťazil na koncoročnom turnaji majstrov v Londýne ako nasadená šestka nad štvorkou "pavúka" Rakúšanom Dominicom Thiemom 6:3, 5:7, 7:5. Semifinalista Australian Open, ktorý debutuje

Tenis: Dimitrov zdolal na turnaji majstrov Thiema po trojsetovej bitke

Londýn 13. novembra (TASR) - Bulharský tenista Grigor Dimitrov zvíťazil na koncoročnom turnaji majstrov v Londýne ako nasadená šestka nad štvorkou "pavúka" Rakúšanom Dominicom Thiemom 6:3, 5:7, 7:5. Semifinalista Australian Open vyrovnal vzájom

BRIEF: TENIS: DIMITROV NA TURNAJI MAJSTROV ZDOLAL THIEMA

Londýn 13. novembra (TASR) - Bulharský tenista Grigor Dimitrov zvíťazil na koncoročnom turnaji majstrov v Londýne nad Rakúšanom Dominicom Thiemom 6:3, 5:7, 7:5. Semifinalista Australian Open vyrovnal vzájomnú bilanciu na 2:2. UPOZORNENIE: Správu rozširuj

Tenis: Kuznecovovú na Hopmanovom pohári nahradí Pavľučenkovová

Londýn 13. novembra (TASR) - V ruskom výbere na tenisovom Hopmanovom pohári nahradila zranenú Svetlanu Kuznecovovú jej krajanka Anastasia Pavľučenkovová. Tradičný turnaj miešaných tímov sa v Perthe začne 30. decembra. Kuznecovovú vyradilo zranené zápäst

Tenis: Lacko staronovou slovenskou jednotkou, Gombos klesol na 133. miesto

Londýn 13. novembra (TASR) - Lukáš Lacko je od pondelka staronovou slovenskou mužskou tenisovou jednotkou. Vďaka zisku tretieho titulu na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open predstihol v rebríčku ATP Entry Norberta Gombosa a vyšvihol sa na 104.

Tenis: Lacko si najviac cení prvý bratislavský titul: "Bol najťažšie vybojovaný"

Bratislava 13. novembra (TASR) - Tretí triumf na turnaji Peugeot Slovak Open mal pre Lukáša Lacka špeciálnu príchuť. Vďaka zisku desiateho challengerového titulu sa totiž opäť stal slovenskou mužskou tenisovou jednotkou. V rebríčku ATP Entry v pondelok p

Tenis: Víťazné vstupy Federera a Zvereva do Turnaja majstrov v Londýne

Londýn 12. novembra (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer zvíťazil na koncoročnom Turnaji majstrov ATP v Londýne nad Američanom Jackom Sockom v dvoch setoch 6:4, 7:6 (4) za 1:34 h. V druhom súboji skupiny Borisa Beckera si Nemec Alexander Zverev por
12. 11. 2017

BRIEF: TENIS: ZVEREV NA TURNAJI MAJSTROV ZDOLAL ČILIČA

Londýn 12. novembra (TASR) - Nemecký tenista Alexander Zverev zvíťazil na koncoročnom Turnaji majstrov ATP v Londýne nad Chorvátom Marinom Čiličom 6:4, 3:6, 6:4. UPOZORNENIE: Správu rozširujeme o ďalšie informácie. lgBRIEF-Anglicko-Tenis-ATP-Turnaj-majs

Tenis-Fed: Finále rozhodla štvorhra, Američanky získali v Minsku 18. trofej

Minsk 12. novembra (TASR) - Americké tenistky sa stali víťazkami Pohára federácie, keď vo finále v Minsku zvíťazili nad domácimi Bieloruskami 3:2. Američanky získali už svoju osemnástu trofej, prvú po 17-tich rokoch. Druhý bod pre USA po vyrovnanom prvo

BRIEF: TENIS-FED: AMERIČANKY ZDOLALI VO FINÁLE BIELORUSKO 3:2

Minsk 12. novembra (TASR) - Americké tenistky sa stali víťazkami Pohára federácie, keď vo finále v Minsku zvíťazili nad domácimi Bieloruskami 3:2. Američanky získali už svoju osemnástu trofej, prvú po 17-tich rokoch. lgBRIEF-Bielorusko-Tenis-Fed-finále-

Tenis-PSO: Pre Lacka je titul z Bratislavy veľká motivácia do budúcnosti" (3)

Bratislava 12. novembra (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko sa stal tretíkrát v kariére víťazom dvojhry na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open. Vo finále si ako nasadená osmička poradil so štvorkou "pavúka" Rumunom Mariusom Copilom