Tenis: Cirsteová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Linzi

Linz 11. októbra (TASR) - Rumunská tenistka Sorana Cirsteová postúpila do 2. kola na turnaji WTA v rakúskom Linzi. Piata nasadená hráčka si v stredajšom zápase poradila s Alison Van Uytvanckovou z Belgicka v dvoch setoch 6:3, 7:5. dvojhra - 1. kolo: Sora
11. 10. 2017

Tenis: Šuaj Pcheng postúpila do 2. kola turnaja WTA v Tian-ťine (5)

Tian-ťin 11. októbra (TASR) - Ruská tenistka Maria Šarapovová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v čínskom Tian-ťine nad najvyššie nasadenou Rumunkou Irinou-Cameliou Beguovou v dvoch setoch 6:4, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Julia Putincevová (5-Kaz.)

Tenis: Osaková postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Hongkongu (3)

Hongkong 11. októbra (TASR) - Austrálska tenistka Daria Gavrilovová sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Hongkongu. V osemfinálovom 2. kole si v stredu ako siedma nasadená poradila s Američankou Shelby Rogersovou v troch setoch 6:1, 2:6

Tenis: Erraniová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Tian-ťine (4)

Tian-ťin 11. októbra (TASR) - Ruská tenistka Maria Šarapovová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v čínskom Tian-ťine nad najvyššie nasadenou Rumunkou Irinou-Cameliou Beguovou v dvoch setoch 6:4, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Sara Erraniová (Tal.) - Kat

Tenis: Querrey postúpil do osemfinále turnaja ATP v Šanghaji (2)

Šanghaj 11. októbra (TASR) - Bulharský tenista Grigor Dimitrov zvíťazil v 2. kole dvojhry na turnaji ATP v Šanghaji nad Američanom Ryanom Harrisonom v troch setoch 3:6, 6:3, 7:6 (6). dvojhra - 2. kolo: Gilles Simon (Fr.) - David Goffin (8-Belg.) 7:6 (4),

Tenis: Pavľučenkovová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Hongkongu (2)

Tenis: Ču Lin postúpila do 2. kola turnaja WTA v Tian-ťine (3)

Tian-ťin 11. októbra (TASR) - Ruská tenistka Maria Šarapovová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v čínskom Tian-ťine nad najvyššie nasadenou Rumunkou Irinou-Cameliou Beguovou v dvoch setoch 6:4, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Ču Lin (Čína) - Petra Kvito

Tenis: Gavrilovová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Hongkongu

Tenis: Linetteová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Tian-ťine (2)

Tian-ťin 11. októbra (TASR) - Ruská tenistka Maria Šarapovová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v čínskom Tian-ťine nad najvyššie nasadenou Rumunkou Irinou-Cameliou Beguovou v dvoch setoch 6:4, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Magda Linetteová (Poľ.) - K

Tenis: A. Zverev postúpil do osemfinále turnaja ATP v Šanghaji (2)

Šanghaj 11. októbra (TASR) - Bulharský tenista Grigor Dimitrov zvíťazil v 2. kole dvojhry na turnaji ATP v Šanghaji nad Američanom Ryanom Harrisonom v troch setoch 3:6, 6:3, 7:6 (6). dvojhra - 2. kolo: Grigor Dimitrov (6-Bul.) - Ryan Harrison (USA) 3:6,

Tenis: Dimitrov postúpil do osemfinále turnaja ATP v Šanghaji

Tenis: Šarapovová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Tian-ťine

Tian-ťin 11. októbra (TASR) - Ruská tenistka Maria Šarapovová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v čínskom Tian-ťine nad najvyššie nasadenou Rumunkou Irinou-Cameliou Beguovou v dvoch setoch 6:4, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Maria Šarapovová (Rus.) - I