Tenis: Čepelová uspela v kvalifikácii turnaja WTA v Tokiu

Tokio 18. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová postúpila hlavnej súťaže dvojhry na turnaji WTA Toray Pan Pacific Open v japonskom Tokiu (18.-24. septembra). V pozícii štvrtej nasadenej hráčky vo finálovom 3. kole kvalifikácie zdolala piatu
18. 09. 2017

Tenis-DC: Mečíř dúfa v prijateľný žreb: "V roku 2018 chceme zabojovať o elitu"

Bratislava 18. septembra (TASR) - Slovenskí tenisti odvrátili pád do daviscupového suterénu. Proti Poľsku na antuke v bratislavskom NTC potvrdili úlohu favoritov a po triumfe 4:1 sa zachránili v 1. skupine euro-africkej zóny. Kapitán tímu Miloslav Mečíř

Tenis: Cirsteaová do 2. kola na turnaji WTA v Soule

Soul 18. septembra (TASR) - Rumunská tenistka Sorana Cirsteaová nadsadená ako štvrtá postúpila v pondelok do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v juhokórejskom Soule po víťazstve nad Japonkou Misou Egučiovou 6:1 a 6:3. dvojhra - 1. kolo: Sorana Cirsteaová (4

Tenis: Kontaveitová do2. kola na turnaji WTA v Kuang-čou

Kuang-čou 18. septembra (TASR) - Estónska tenistka Anett Kontaveitová nasadená ako tretia postúpila v pondelok do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v čínskom Kuang-čou po víťazstve 6:0 a 6:2 nad Taliankou Jasmine Paoliniovou. dvojhra - 1. kolo: Anett Konta

Tenis-DC: Japonsko a Kanada uspeli v baráži o účasť vo svetovej skupine

Bratislava 18. septembra (TASR) - Tenisti Japonska a Kanady sa zachránili v baráži o účasť vo svetovej skupine Davisovho pohára. Japonci zdolali Brazíliu 3:1, Kanaďania Indiu 3:2. baráž o účasť vo svetovej skupine DC: Japonsko - Brazília 3:1 Juiči Sugita

Tenis-DC: Maďarsko zdolalo Rusko 3:1 (5)

Bratislava 17. septembra (TASR) - Tenisti Kazachstanu zvíťazili v baráži o účasť vo svetovej skupine Davisovho pohára nad Argentínou 3:1. Rozhodujúci tretí bod získal pre domácich Michail Kukuškin, ktorý v úvodnej nedeľňajšej dvojhre zdolal Diega Schwart
17. 09. 2017

Tenis-DC: Francúzsko sa vo finále stretne s Belgickom (2)

Bratislava 17. septembra (TASR) - Francúzski tenisti si zahrajú vo finále svetovej skupiny Davisovho pohára. Rozhodujúci tretí bod v súboji so Srbskom v Lille získal Jo-Wilfried Tsonga, ktorý v úvodnej nedeľňajšej dvojhre zdolal Dušana Lajoviča v štyroch

Tenis-DC: Slováci v roku 2018 možno proti Čechom či Rusom (2)

Bratislava 17. septembra (TASR) - Slovenskí tenisti sa aj v roku 2018 predstavia v 1. skupine euro-africkej zóny Davisovho pohára. V dueli 2. kola play off o udržanie sa v "druhej lige" totiž zvíťazili nad Poľskom 4:1. O rozhodujúci tretí bod s

Tenis: Van Uytvancková triumfoval vo finále turnaja WTA v Quebecu

Quebec 17. septembra (TASR) - Belgická tenistka Alison van Uytvancková triumfovala vo finále dvojhry na turnaji WTA v kanadskom Quebecu. Siedma nasadená hráčka si v nedeľňajšom zápase poradila s turnajovou trojkou Timeou Babosovou z Maďarska v troch seto

Tenis-DC: Maďarsko zdolalo Rusko 3:1 (4)

Tenis-DC: Gombos sníva o svetovej skupine a dueloch s Djokovičom či del Potrom

Bratislava 17. septembra (TASR) - Dvomi bodmi pomohol udržať Slovensko v druhej daviscupovej lige, v prestížnej tímovej súťaži si však chce zahrať proti tým najlepším. Norbert Gombos tvrdí, že Slovensko má na to, aby mohlo pomýšľať na postup medzi elitnú

Tenis-DC: Kolumbia - Chorvátsko 1:3 (3)