• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis-DC: Slováci sa zachránili v "druhej lige", Poľsko zdolali v NTC 4:1

Bratislava 17. septembra (TASR) - Slovenskí tenisti sa aj v roku 2018 predstavia v 1. skupine euro-africkej zóny Davisovho pohára. V dueli 2. kola play off o udržanie sa v "druhej lige" totiž zvíťazili nad Poľskom 4:1. O rozhodujúci tretí bod s
17. 09. 2017
Tasr Více zde

Tenis-DC: Mečířovi spadol kameň zo srdca: "Noro Gombos odohral životný zápas"

Bratislava 17. septembra (TASR) - Kapitán slovenského daviscupového tímu Miloslav Mečíř mal pred úvodnou nedeľňajšou dvojhrou zápasu s Poľskom malú dušičku. Obával sa, či Norbert Gombos proti poľskej jednotke Kamilovi Majchrzakovi potvrdí pozíciu lídra.

Tenis-DC: Gombos po zisku rozhodujúceho bodu: "Hral som konštantne dobre" (3)

Bratislava 17. septembra (TASR) - Slovenskí tenisti sa aj v roku 2018 predstavia v 1. skupine euro-africkej zóny Davisovho pohára. V dueli 2. kola play off o udržanie sa v "druhej lige" totiž vyhrávajú nad Poľskom už 3:1. O rozhodujúci tretí bo

Tenis-DC: Mečíř zložil Gombosovi kompliment: "Noro hral ako z veľkej knihy" (2)

Tenis-DC: Slováci sa udržali v 1. skupine euro-africkej zóny, rozhodol Gombos

Tenis: Horanský neuspel v kvalifikácii na turnaj ATP v Petrohrade

Petrohrad 17. septembra (TASR) - Slovenský tenista Filip Horanský neuspel v kvalifikácii na turnaj ATP v Petrohrade, keď v nedeľu v semifinále prehral s Britom Liamom Broadym v dvoch setoch hladko 3:6 a 1:6. dvojhra - kvalifikácia: Liam Broady (6-V.Brit.

Tenis-DC: Tsonga posunul Francúzsko do finále

Bratislava 17. septembra (TASR) - Francúzski tenisti si zahrajú vo finále svetovej skupiny Davisovho pohára. Rozhodujúci tretí bod v súboji so Srbskom v Lille získal Jo-Wilfried Tsonga, ktorý v úvodnej nedeľňajšej štvorhre zdolal Dušana Lajoviča v štyroc

Tenis-DC: Nemecko vedie nad Portugalskom 3:1 (2)

Bratislava 17. septembra (TASR) - Tenisti Kazachstanu zvíťazili v baráži o účasť vo svetovej skupine Davisovho pohára nad Argentínou 3:1. Rozhodujúci tretí bod získal pre domácich Michail Kukuškin, ktorý v úvodnej nedeľňajšej dvojhre zdolal Diega Schwart

Tenis-DC: Kazachstan vyradil úradujúcich šampiónov z Argentíny

Tenis: Čepelová do finále kvalifikácie budúcotýždňového turnaja WTA v Tokiu

Tokio 17. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová postúpila do finále trojkolovej kvalifikácie dvojhry na turnaji WTA Toray Pan Pacific Open v japonskom Tokiu (18. - 24. septembra). V pozícii štvrtej nasadenej hráčky zdolala v 2. kole eliminá

Tenis: Dijasová zdolala vo finále v Tokiu Katovú, získala premiérový titul

Tokio 17. septembra (TASR) - Kazašská tenistka Zarina Dijasová sa stala víťazkou turnaja WTA v Tokiu. V nedeľňajšom finále dvojhry zdolala v súboji dvoch úspešných kvalifikantiek domácu Japonku Miju Katovú v dvoch setoch 6:2, 7:5 a získala svoj premiérov

Tenis-DC: Po štvorhre vedie Kanada nad Indiou 2:1 - SÚHRN

Bratislava 17. septembra (TASR) - Tenisti Kazachstanu viedli po druhom dni baráže o účasť vo svetovej skupine Davisovho pohára nad Argentínou 2:1. Timur Chabibulin a Aleksandr Nedovjesov zdolali v sobotnej štvorhre Maxima Gonzaleza s Andresom Moltenim 5: