Tenis: Vickeryová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Bogote

Bogota 10. apríla (TASR) - Americká tenistka Sachia Vickeryová zvíťazila v pondelňajšom zápase 1. kola na turnaji WTA v Bogote nad krajankou Alyssou Mayovou hladko 6:0 a 6:2. dvojhra - 1. kolo: Sachia Vickeryová (USA) - Alyssa Mayová (USA) 6:0, 6:2, Eliz
10. 04. 2017

Tenis: Čepelová prehrala v 1. kole turnaja WTA v Bieli s Nemkou Barthelovou (3)

Biel 10. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová prehrala na turnaji WTA vo švajčiarskom Bieli už v prvom kole, keď nestačila na Nemku Monu Barthelovú v dvoch setoch 3:6 a 4:6. Čepelová dokázala v prvom sete držať krok so svojou súperkou, za sta

Tenis: Kližan nestačil v 1. kole turnaja ATP Marrákeši na Srba Djereho (2)

Marrákeš 10. apríla (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan nestačil v 1. kole turnaja ATP v marockom Marrákeši na Srba Lasla Djereho, po takmer dvojhodinovom súboji s ním prehral 6:7 (3) a 3:6. O osude prvého setu rozhodol tajbrejk, v ktorom Kližan str

Tenis: Čepelová prehrala v 1. kole turnaja WTA v Bieli s Nemkou Barthelovou (2)

Tenis: Čepelová prehrala v 1. kole turnaja WTA v Bieli s Nemkou Barthelovou

Tenis: Nemec Struff postúpil do 2. kola turnaja ATP v Marrákeši

Marrákeš 10. apríla (TASR) - Nemecký tenista Jan-Lennard Struff sa dostal do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v marockom Marrákeši. V pondelok zdolal rovnako nenasadeného Japonca Tara Daniela 4:6, 6:3, 6:1. dvojhra - 1. kolo: Jan-Lennard Struff (Nem.) - Ta

Tenis-DC: Slováci proti Poľsku v NTC, o povrchu sa rozhodne do desiatich dní

Bratislava 10. apríla (TASR) - Slovenskí tenisti odohrajú zápas 2. kola baráže o účasť v 1. skupine euro-africkej zóny Davisovho pohára proti Poľsku v bratislavskom NTC. O dejisku súboja (15. - 17. septembra) sa podľa slov generálneho sekretára Slovenské

Tenis: Pláteník po 1. titule Kasatkinovej: "Daria je na antuke ako ryba vo vode"

Charleston 10. apríla (TASR) - Ruská tenistka Daria Kasatkinová získala na zelenej antuke v americkom Charlestone prvý titul na okruhu WTA. Zverenka slovenského trénera Vladimíra Pláteníka si vo finále dvojhry poradila s Lotyškou Jelenou Ostapenkovou hla

Tenis: Murray vedie rebríček ATP, Kližan je 60.

Londýn 10. apríla (TASR) - Britský tenista Andy Murray stále figuruje na vedúcom mieste svetového rebríčka ATP Entry. Za ním nasledujú Srb Novak Djokovič a Švajčiar Stan Wawrinka. Najlepšiemu slovenskému singlistovi Martinovi Kližanovi patrí 60. priečka.

Tenis: Kerberová naďalej na čele rebríčka WTA, Cibulková je štvrtá

St. Petersburg 10. apríla (TASR) - Nemecká tenistka Angelique Kerberová si aj k 10. aprílu udržala postavenie na čele svetového rebríčka WTA. Má náskok 325 bodov pred Američankou Serenou Williamsovou, tretia priečka patrí Češke Karolíne Plíškovej. Na štv

Tenis:Pavľučenkovová uspela v Monterrey, Kerberová čaká na prvý tohtoročný titul

Monterrey 10. apríla (TASR) - Ruská tenistka Anastasia Pavľučenkovová nasadená ako druhá sa stala víťazkou dvojhry na turnaji WTA v mexickom Monterrey. V nedeľňajšom finále zdolala svetovú jednotku Angelique Kerberovú z Nemecka 6:4, 2:6, 6:1. Kerberová s

Tenis: Kasatkinová získala v Charlestone prvý titul na okruhu WTA

Charleston 9. apríla (TASR) - Ruská tenistka Daria Kasatkinová získala na zelenej antuke v americkom Charlestone prvý titul na okruhu WTA. Zverenka slovenského trénera Vladimíra Pláteníka si vo finále dvojhry poradila s Lotyškou Jelenou Ostapenkovou hlad