Tenis-Fed: Češky vyzvú vo finále Rusky, Pála počíta s účasťou Šarapovovej -SÚHRN

Bratislava 20. apríla (TASR) - České tenistky sa po štvrtý raz v priebehu uplynulých piatich rokov prebojovali do finále Pohára federácie. Obhajkyne titulu proti Francúzsku v Ostrave potvrdili úlohu favoritiek, keď o svojom triumfe rozhodli už po úvodnej
20. 04. 2015

Tenis-Fed: Kanada - Rumunsko 1:2 v baráži o svetovú skupinu (4)

Brindisi 19. apríla (TASR) - Tenistky Talianska vyhrali v baráži o účasť v prvej svetovej skupine Pohára federácie nad USA 3:2, keď o triumfe rozhodli až v záverečnej štvorhre. Fed Cup - baráž o svetovú skupinu: Brindisi Taliansko - USA 3:2 Camila Giorg
19. 04. 2015

Tenis-Fed: Poľsko - Švajčiarsko 2:3 v baráži o svetovú skupinu (3)

Tenis: Brazílčanka Pereirová vyhrala turnaj WTA v Bogote

Bogota 19. apríla (TASR) - Brazílska tenistka Teliana Pereirová vyhrala turnaj WTA v Bogote. Vgo finále si poradila s piatou nasadenou Kazaškou Jaroslavou Švedovovou 7:6 (2) a 6:1. dvojhra - finále: Teliana Pereirová (Braz.) - Jaroslava Švedovová (5-Kaz.

Tenis: Djokovič triumfoval vo finále turnaja v Monte Carle nad Berdychom (2)

Monte Carlo 19. apríla (TASR) - Srb Novak Djokovič triumfoval na tenisovom turnaji ATP Masters 1000 v Monte Carle. Najvyššie nasadený Srb zdolal vo finále Čecha Tomáša Berdycha po trojsetovej bitke 7:5, 4:6 a 6:3. Zápas trval 2:43 h. Duel v druhom sete z

Tenis: Djokovič triumfoval vo finále turnaja v Monte Carle nad Berdychom

Tenis-Fed: Taliansko - USA 3:2 v baráži o svetovú skupinu (2)

Tenis-Fed: Lipták: "Som rád, že sme proti Švédkam potvrdili úlohu favorita" (5)

Bratislava 19. apríla (TASR) - Slovenské tenistky budú aj v roku 2016 účinkovať v II. svetovej skupine Pohára federácie. V barážovom stretnutí o účasť v "druhej lige" totiž zvíťazili nad Švédskom jasne 4:0. O rozhodujúci tretí bod pre tím kapit

Tenis-Fed: Rusky po triumfe nad Nemeckom 3:2 do finále proti Česku (3)

Soči 19. apríla (TASR) - Ruské tenistky postúpili do finále Pohára federácie, v ktorom sa stretnú v novembri s Českom. V Soči si poradili s Nemeckom tesne 3:2, keď o ich triumfe rozhodla až záverečná štvorhra. V nej si Anastasia Pavľučenkovová a Jelena V

Tenis-Fed: Lipták: "Som rád, že sme proti Švédkam potvrdili úlohu favorita" (4)

Tenis-Fed: Slovenky sa zachránili v II. svetovej skupine, Švédky zdolali 4:0

Tenis: Finále turnaja v Monte Carle medzi Djokovičom a Berdychom prerušil dážď

Monte Carlo 19. apríla (TASR) - Dážď prerušil v nedeľu finálový duel tenisového turnaja ATP Masters 1000 v Monte Carle medzi najvyššie nasadeným Srbom Novakom Djokovičom a turnajovou šestkou Čechom Tomášom Berdychom. Djokovič vedie v súboji s Berdychom v