• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

Tenis: Schmiedlová vďaka postupu do finále v Riu poskočila na 59. miesto

New York 23. februára (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová vďaka postupu do finále turnaja WTA v brazílskom Riu de Janeiro poskočila vo svetovom rebríčku WTA zo 75. na 59. miesto. Predstihla svoju dobrú kamarátku Janu Čepelovú a stala sa
23. 02. 2015
Tasr Více zde

Tenis: Schmiedlová o turnaji v Riu: "Finále mi dodalo veľa sebavedomia" - SÚHRN

Rio de Janeiro 23. februára (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová neuspela vo svojom prvom finále dvojhry na okruhu WTA. Na antukovom podujatí v brazílskom Riu de Janeiro (dotácia 250. 000 USD) prehrala ako turnajová šestka s najvyššie na

Tenis: Ferrer triumfoval vo finále turnaja ATP v Rio de Janeiro

Rio de Janeiro 23. februára (TASR) - Španiel David Ferrer triumfoval vo finále tenisového turnaja ATP v Rio de Janeiro nad Talianom Fabiom Fogninim 6:2 a 6:3. Získal tak druhý titul v sezóne a celkovo 23. v kariére v dvojhre, informovala agentúra AP. Na

Tenis: Chorvát Karlovič víťazom turnaja v Delray Beach

Delray Beach 22. februára (TASR) - Štvrtý nasadený chorvátsky tenista Ivo Karlovič sa stal víťazom turnaja ATP v americkom Delray Beach (dotácia 549. 230 USD, tvrdý povrch), keď v nedeľňajšom finále dvojhry zdolal domáceho hráča Donalda Younga v dvoch se
22. 02. 2015

Tenis: Schmiedlová o turnaji v Riu: "Postup do finále mi dodal veľa sebavedomia"

Tenis: Martinec po finálovej prehre Schmiedlovej v Riu: "Škoda prvého setu" (4)

Tenis: Schmiedlová po finálovej prehre: "V Riu som prežila skvelý týždeň" (3)

Rio de Janeiro 22. februára (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová neuspela vo svojom prvom finále dvojhry na na okruhu WTA. Na antukovom podujatí v brazílskom Riu de Janeiro (dotácia 250. 000 USD) prehrala ako turnajová šestka s najvyššie

Tenis: Schmiedlová po finálovej prehre: "V Riu som prežila skvelý týždeň" (2)

Tenis: Schmiedlová prehrala vo finále turnaja WTA v Riu s Erraniovou

Tenis: Simon víťazom turnaja ATP v Marseille

Marseille 22. februára (TASR) - Francúzsky tenista Gilles Simon sa stal víťazom turnaja ATP v Marseille (dotácia 632. 840 eur, tvrdý povrch), keď vo finále zdolal svojho krajana Gaela Monfilsa v troch setoch 6:4, 1:6 a 7:6 (4). dvojhra - finále: Gilles S

Tenis: Vo finále v Delray Beach Karlovič vs. Young

Delray Beach 22. februára (TASR) - V nedeľňajšom finále na turnaji ATP v Delray Beach nastúpia proti sebe Chorvát Ivo Karlovič a domáci Američan Donald Young. Karlovič sa do boja o titul dostal po tom, čo v semifinále vyradil Francúza Adriana Mannarina

Tenis: Fognini a Ferrer vo finále turnaja ATP v Rio de Janeiro

Rio de Janeiro 22. februára (TASR) - Talian Fabio Fognini a Španiel David Ferrer sa stretnú vo finále turnaja ATP v Rio de Janeiro. Fognini si v semifinálovom súboji poradil s najvyššie nasadeným Španielom Rafaelom Nadalom, ktorého zdolal v trojsetovej