Tenis-DC: USA - Slovensko 2:0, Courier: "Takto sme si to predstavovali" (2)

Chicago 13. septembra (TASR) - Slovenskí tenisti prehrávajú po úvodnom dni barážového stretnutia o účasť vo svetovej skupine Davisovho pohára v Chicagu s domácim tímom USA 0:2. O prvý bod pre americké farby sa na tvrdom povrchu acrylic v Sears Center zas
13. 09. 2014

Tenis-DC: USA - Slovensko 2:0 po úvodnom dni, Querrey zdolal Klizana (2)

Tenis-DC: USA - Slovensko 2:0 po úvodnom dni, Querrey zdolal Klizana

Tenis-DC: USA - Slovensko 1:0 po úvodnej dvojhre, Isner zdolal Gombosa

Chicago 13. septembra (TASR) - Slovenskí tenisti prehrávajú po úvodnej dvojhre barážového stretnutia o účasť vo svetovej skupine Davisovho pohára v Chicagu s domácim tímom USA 0:1. O prvý bod pre americké farby sa na tvrdom povrchu acrylic v Sears Center

Tenis: Görgesová do semifinále na turnaji WTA v Quebecu

Quebec 12. septembra (TASR) - štvrťfinále - dvojhra: Mirjana Lučičová-Baroniová (Chor.) - Sesil Karatančevová (Kaz.) 7:5, 6:0, Julia Görgesová (5-Nem.)
12. 09. 2014

Tenis-DC: Austrália - Uzbekistan 2:0 v baráži o účasť vo svetovej skupine (3)

Bratislava 12. septembra (TASR) - Austrálski tenisti vedú v baráži o účasť vo svetovej skupine Davisovho pohára nad Uzbekistanom už 2:0. O prvý bod sa v úvodnej dvojhre postaral 19-ročný Nick Kyrgios, ktorý zdolal Denisa Istomina 6:4, 7:5, 6:4. Druhý pri

Tenis-DC: Austrália - Uzbekistan 2:0 v baráži o účasť vo svetovej skupine (2)

Tenis-DC: Francúzi a Švajčiari vedú v semifinále svetovej skupiny 2:0 (4)

Paríž 12. septembra (TASR) - Francúzski tenisti vedú v semifinále svetovej skupiny Davisovho pohára nad Českom už 2:0. Prvý bod v areáli Rolanda Garrosa v Paríži zariadil pre domáce farby Richard Gasquet, ktorý zdolal Tomáša Berdycha po 130 minútach hlad

Tenis: Čepelová prehrala vo štvrťfinále na turnaji v Hongkongu (2)

Hongkong 12. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová skončila svoju púť na turnaji WTA v Hongkongu vo štvrťfinále. Siedma nasadená hráčka nestačila v piatkovom zápase na Francescu Schiavoneovú a podľahla jej v dvoch setoch zhodne 2:6. dvojhry

Tenis-DC: Francúzi vedú v semifinále svetovej skupiny nad Českom už 2:0 (3)

Tenis: Karolína Plíšková do semifinále na turnaji v Hongkongu

Hongkong 12. septembra (TASR) - dvojhry - štvrťfinále: Alison Van Uytvancková (Bel.) - Jarmila Gajdosova (Aust.) 6:4, 6:2, Karolína Plíšková (3-ČR) - Čeng Ťie (5-Čína) 6:1, 6:3 ltHongkong-Tenis-WTA-1/4-výsledky