Tenis: Halepová vzdala v 3. kole turnaja WTA v Ríme

Rím 15. mája (TASR) - dvojhra - 3. kolo: Carla Suarezová Navarrová (13-Šp.) - Simona Halepová (4-Rum.) , Halepová vzdala pb mfTaliansko-Tenis-WTA-Rím-3.kolo-výsledok-#
15. 05. 2014

Tenis: Kuznecovová odstúpila, Jankovičová postúpila v Ríme do osemfinále

Rím 15. mája (TASR) - Srbská tenistka Jelena Jankovičová postúpila do osemfinále na podujatí WTA v Ríme. Turnajová šestka vyhrala v súboji druhého kola prvý set nad Svetlanou Kuznecovovou 6:2, pričom v druhom za stavu 4:0 pre Jankovičovú ruská tenistka o

Tenis: Nadal postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme (5)

Rím 14. mája (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer skončil na turnaji série ATP Masters v Ríme už v 2. kole. Premožiteľom štvrtého nasadeného hráča sa stal Francúz Jeremy Chardy, ktorý postúpil do osemfinále po triumfe 1:6, 6:3 a 7:6 (6). Federer sí
14. 05. 2014

Tenis: Južnyj postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme (4)

OPRAVA-Tenis: Maria Šarapovová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Ríme (9)

Redakcia športového spravodajstva TASR prosí svojich odberateľov, aby si v správe Taliansko-Tenis-WTA-Rím-2.kolo-výsledky-9 vydanej o 20.53 h opravili v titulku Tenis: Serena Šarapovová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Ríme (9) na správne: Tenis: Ma

Tenis: Serena Šarapovová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Ríme (9)

Rím 14. mája (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Samantha Stosurová (Austr.) - Jelena Vesninová (Rus.) 6:2, 6:3, Agnieszka Radwaňská (3-Poľ.)

Tenis: Serena Williamsová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Ríme (8)

Tenis: Južnyj postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme (3)

Tenis: Venus Williamsová vypadla v 3. kole turnaja WTA v Ríme (7)

Tenis: Federer v Ríme dohral, v 2. kole ho vyradil Chardy (2)

Tenis: Venus Williamsová vypadla v 3. kole turnaja WTA v Ríme (6)

Tenis: Erraniová postúpila do 3. kola turnaja WTA v Ríme (5)