• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

BRIEF: OH2020-Tenis: Zverev získal zlatú medailu v mužskej dvojhre

Tokio 1. augusta (TASR) - Nemecký tenista Alexander Zverev získal na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu v mužskej dvojhre. Vo finále zdolal ako turnajová štvorka nasadenú dvanástku Karena Chačanova reprezentujúceho Ruský olympijský výbor hladko 6:3, 6:1. Br

01. 08. 2021
Tasr Více zde

OH2020-Tenis: Krejčíková so Siniakovou získali pre Česko historické zlato

Tokio 1. augusta (TASR) - České tenistky Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou získali na OH 2020 v Tokiu zlaté medaily v ženskej štvorhre. Vo finále ako nasadené jednotky zdolali švajčiarsky pár Viktorija Golubicová, Belinda Benčičová 7:5, 6:1. Br

BRIEF: OH2020-Tenis: Krejčíková so Siniakovou získali zlato v ženskej štvorhre

Tenis: Isner postúpil do finále turnaja ATP v Atlante

Atlanta 1. augusta (TASR) - Americký tenista Brandon Nakashima sa stal prvým finalistom dvojhry na turnaji ATP v Atlante. V sobotnom semifinále zdolal Fína Emila Ruusuvuoriho 3:6, 6:4, 6:4. O trofej zabojuje proti krajanovi Johnovi Isnerovi, ktorý si p

Tenis: Lepchenková a Loebová postúpili do finále turnaja WTA v Charlestone

Charleston 1. augusta (TASR) - Americká tenistka Varvara Lepchenková postúpila do finále dvojhry na turnaji WTA v Charlestone po výhre 7:5, 6:3 nad krajankou Lauren Davisovou.

Tenis: Ruud sa stal víťazom dvojhry na turnaji ATP v Kitzbüheli

Kitzbühel 31. júla (TASR) - Holandský tenista Casper Ruud sa stal víťazom dvojhry na turnaji ATP v rakúskom Kitzbüheli. Ako najvyššie nasadený zdolal v sobotnom finále Španiela Pedra Martineza 6:1, 4:6, 6:3.

31. 07. 2021

Tenis: Nakashima postúpil do finále turnaja ATP v Atlante

Atlanta 31. júla (TASR) - Americký tenista Brandon Nakashima sa stal prvým finalistom dvojhry na turnaji ATP v Atlante. V sobotnom semifinále zdolal Fína Emila Ruusuvuoriho 3:6, 6:4, 6:4. O trofej zabojuje proti víťazovi duelu Taylor Fritz - John Isner

OH2020-Tenis: Osobnosti blahoželali Benčičovej, jej zlato má korene na Slovensku

Tokio 31. júla (TASR) - Roger Federer, Billie Jean Kingová či Mary Piercová gratulovali Švajčiarke so slovenskými koreňmi Belinde Benčičovej k triumfu na olympijskom turnaji v Tokiu. Na ceste k nemu sa rozbehla v slovenskej extralige a po výnimočnom tr

Tenis: Schiemdlová sa stala víťazkou dvojhry na turnaji v Belehrade

Belehrad 31. júla (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová získala trofej v dvojhre na turnaji ATP kategórie 125 v Belehrade. V sobotnom finále zdolala druhú nasadenú Arantxu Rusovú z Holandska 6:3, 6:3.

OH2020-Tenis: Benčičová venovala triumf Hingisovej a Federerovi (2)

Tokio 31. júla (TASR) - Švajčiarska tenistka so slovenskými koreňmi Belinda Benčičová sa stala olympijskou víťazkou dvojhry. V sobotňajšom finále tokijského turnaja zdolala Češku Markétu Vondroušovú za 150 minút 7:5, 2:6, 6:3. Bronz získala Ukrajinka J

OH2020-Tenis: Benčičová zdolala vo finále ženskej dvojhry Vondroušovú

BRIEF: OH2020-Tenis: Benčičová víťazkou ženského singla