Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

« 1234567 .. 10 »   2/85

Medzinárodný turnaj TEJT 3 do 14 rokov v Banskej Bystrici

V týždni od 26. augusta 2024 sa na dvorcoch TC BASELINE Banská Bystrica koná medzinárodný turnaj kategórie TEJT 3 chlapcov a dievčat do 14 rokov. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

25. 08. 2024
Tenis doma Více zde

M SR družstiev: Zvíťazili starší žiaci ŠK Pepas Slovenská Ľupča

Starší žiaci ŠK Pepas Slovenská Ľupča sa stali majstrami Slovenska družstiev. Na dvorcoch TK Slávia STU Bratislava zdolali vo finále TK Kúpele Piešťany najtesnejším rozdielom 4:3. Za víťazný tím nastúpili vo finále Richard Križan, Alexandr Tiutčenko, Filip Čierny, Matúš Papuščák a Lukáš Uram. Kapitánom bol Matej Stanko. Cenu víťazom odovzvdával prezident Slovenského tenisového zväzu Miloslav Mečíř.

Na treťom mieste skončilo domáce družstvo TK Slávia STU Bratislava po víťazstve nad TK Petržalka 4:3.

Majstrovstvá Slovenska družstiev seniorov 45+

Majstrovstvá Slovenska družstiev seniorov vo vekovej kategórii 45+ sa uskutočnia v termíne od 30. augusta do 1. septembra 2024 na dvorcoch TK Kúpele Piešťany. O titul bude bojovať osem tímov, viac informácií TU.

Majstrovstvá Slovenska družstiev seniorov 65+

Majstrovstvá Slovenska družstiev seniorov vo vekovej kategórii 65+ sa uskutočnia v termíne od 30. augusta do 1. septembra 2024 na dvorcoch TK 1901 Spišská Nová Ves. O titul budú bojovať štyri tímy, viac informácií TU.

Melaga a Krajmer víťazmi áčka dorastu na Slávii STU

Samuel Melaga (Lieskovský tenisový klub-LTC) a Karolína Krajmer (TKM - Tenisový klub Madunice) získali titul vo dvojhre na áčkovom turnaji dorastu v Bratislave. Na dvorcoch TK Slávia STU zvíťazil Melaga vo finále nad klubovým spoluhráčom Jakubom Medveďom 2:6, 6:3, 6:4. Vo štvorhre si prvenstvo vybojovali Pavol Bíly (TC EMPIRE Trnava) s Matejom Markovičom (TK Slávia STU Bratislava), ktorý zdolali dvojicu Alex Lapšanský (TK Kúpele Piešťany), Xavier Jakubovič (TC EMPIRE Trnava) 6:4, 6:2.

23. 08. 2024

Majstrovstvá Slovenska družstiev seniorov 35+

Majstrovstvá Slovenska družstiev seniorov vo vekovej kategórii 35+ sa uskutočnia v termíne od 23. - 25. augusta 2024 na dvorcoch TK Kúpele Piešťany. O titul bude bojovať osem tímov, viac informácií TU.

22. 08. 2024

M SR družstiev: Trofej pre staršie žiačky TK Slávia STU Bratislava

Staršie žiačky TK Slávia STU Bratislava sa stali majsterkami Slovenska družstiev. Na dvorcoch TK Žilina zdolali vo finále Tenisovú akadémiu Prešov 6:1. Za víťazný tím nastúpili vo finále Laura Masaryková, Tereza Černáková, Romana Dekanová, Nela Hlucháňová, Ella Bartáková a Zoe Handzo, kapitánom bol Juraj Dulík. Na treťom mieste skončilo družstvo TC EMPIRE Trnava po víťazstve 4:3 nad TC Topoľčany.

Majstrovstvá Slovenska družstiev starších žiačok

Majstrovstvá Slovenska družstiev starších žiačok sa uskutočnia v termíne od 20. - 22. augusta 2024 na dvorcoch TK Žilina. O titul bude bojovať osem tímov, viac informácií TU.

19. 08. 2024

Medzinárodný turnaj TEJT 2 do 12 rokov v Spišskej Novej Vsi

V týždni od 19. augusta 2024 sa na dvorcoch TK 1901 Spišská Nová Ves uskutoční medzinárodný turnaj kategórie TEJT 2 chlapcov a dievčat do 12 rokov. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.tenniseurope.org.

M SR družstiev: Zvíťazili dorastenci TK Slávia STU Bratislava

Dorastenci TK Slávia STU Bratislava sa stali majstrami Slovenska družstiev. Na dvorcoch 1. TC Humenné zdolali vo finále TK Slovan Bratislava hladko 6:1. Za víťazný tím nastúpili vo finále Filip Poklemba, George Shilov, Matej Markovič, Alex Lapšanský, Oskar Benian, Maksym Ivashko a Michal Bušniak. Kapitánom bol Tomáš Janči. Na treťom mieste skončilo družstvo TC EMPIRE Trnava po víťazstve nad TK Kúpele Piešťany 4:3.

18. 08. 2024

M SR družstiev: Trofej pre mladších žiakov TK Slávia STU Bratislava

V Spišskej Novej Vsi sa uskutočnili majstrovstvá Slovenska družstiev v kategórii mladších žiakov. Víťazom sa stalo družstvo TK Slávia STU Bratislava po finálovom víťazstve 4:3 nad chlapcami z MŠK Poprad-Tatry. Zloženie majstrovského tímu: Matteo Sanson, Igor Malinka, Sebastian Schamberger, Šimon Kováčik, Karol Závodský, kapitánom bol Lukáš Smoľák. Bronz si vybojovali hráči Tenis team Nové Zámky, ktorí zdolali TJT Michalovce 5:0.

M SR družstiev: Trofej pre mladšie žiačky TK Slávia STU Bratislava

V Banskej Bystrici sa uskutočnili majstrovstvá Slovenska družstiev v kategórii mladších žiačok. Víťazom sa stalo družstvo TK Slávia STU Bratislava po finálovom víťazstve 4:3 nad dievčatami z TK HSC Piešťany. Zloženie majstrovského tímu: Alexandra Janošková, Ella Bartáková, Hana Černáková, Simona Wiessová, Karin Júlia Gajdošechová, Viktória Kellner, Adela Ščibranová, kapitán Martin Kosťov. Bronz si vybojovali hráčky TJ Sokol Prešov, ktoré zdolali TK Mladosť Košice 5:2.