Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

« 12345678 .. 10 »   3/85

M SR družstiev: Zvíťazili dorastenky TK Kúpele Piešťany

Dorastenky TK Kúpele Piešťany sa stali majsterkami Slovenska družstiev. Na domácich dvorcoch zdolali vo finále TC EMPIRE Trnava presvedčivo 7:0. Za víťazný tím nastúpili vo finále Soňa Depešová, Terézia Mĺkva, Sára Kašťáková, Sofia Barháčová a Flóra Rablánska. Kapitánom bol Marek Hrehorčík. Na treťom mieste skončilo družstvo TK Slovan Bratislava po víťazstve nad TK Jednotka Bratislava 4:3.

16. 08. 2024
Tenis doma Více zde

Majstrovstvá Slovenska družstiev dorastencov

Majstrovstvá Slovenska družstiev dorastencov sa uskutočnia v termíne od 16. - 18. augusta 2024 na dvorcoch 1. TC Humenné. O titul bude bojovať osem tímov, viac informácií TU.

Majstrovstvá Slovenska družstiev mladších žiakov

Majstrovstvá Slovenska družstiev mladších žiakov sa uskutočnia v termíne od 16. - 18. augusta 2024 na dvorcoch TK 1901 Spišská Nová Ves. O titul bude bojovať osem tímov, viac informácií TU.

Čierny a Bachanová víťazmi áčka staršieho žiactva v Prievidzi

Filip Čierny (ŠK Pepas Slovenská Ľupča) a Karolína Bachanová (TC Topoľčany) získali titul vo dvojhre na áčkovom turnaji staršieho žiactva. Na dvorcoch TK Baník Prievidza zvíťazil Čierny vo finále nad Tomášom Maruščákom (TK Mladosť Košice) a zdolal ho 6:3, 6:0. Maruščák získal titul vo štvorhre, spolu so Sebastiánom Jandom (TJT Michalovce) zdolali pár Čierny, Lukas Siqueira (TK Slávia STU Bratislava) 7:5, 7:5.

13. 08. 2024

Majstrovstvá Slovenska družstiev dorasteniek

Majstrovstvá Slovenska družstiev dorasteniek sa uskutočnia v termíne od 13. - 15. augusta 2024 na dvorcoch TK Kúpele Piešťany. O titul bude bojovať osem tímov, viac informácií TU. V galérii pripájame fotografie zo slávnostného otvorenia.

Medveď a Gross víťazmi juniorského turnaja ITF v Slovenskej Ľupči

Jakub Medveď a Timea Gross získali titul vo dvojhre na medzinárodnom juniorskom turnaji ITF WTT J60 v Slovenskej Ľupči. Desiaty nasadený Medveď si vo finále poradil s Filipom Drábom, ktorého vo vyrovnanom zápase zdolal 6:4, 4:6, 6:3. Štvorka pavúka Gross si rovnako v slovenskom finále poradila s Luciou Hradeckou 6:2, 6:1.

12. 08. 2024

Seniors Slovak Open 2024 spoznal svojich víťazov

V termíne od 3. - 6. augusta 2024 sa v Levoči uskutočnil Seniors Slovak Open 2024 - seniorský turnaj patriaci do kalendára ITF. Víťazmi jednotlivých kategórií sa v dvojhre stali: 35+ Lukáš Jeleník, 50+ Juraj Koman, 60+ Ján Župa, 70+ Tomáš Vaněk (ČR). Všetky informácie o turnaji spolu s výsledkami nájdete na stránke www.itftennis.com.

09. 08. 2024

Krajmer so singlovým titulom na ITF J60 v Žiline

Karolína Krajmer získala titul vo dvojhre na medzinárodnom juniorskom turnaji ITF J60 v Žiline. Najvyššie nasadená hráčka zvíťazila vo finále nad štvorkou pavúka Timeou Gross, ktorú zdolala 7:5, 7:5. Pre sedemnásťročnú Krajmer je to štvrtý singlový titul na juniorskom okruhu ITF. Vo štvorhre dievčat si prvenstvo vybojovali Lucia Hradecká s Dominikou Pirohovou, ktoré si v čisto slovenskom finále poradili s najvyššie nasadeným párom Timea Gross, Terézia Mĺkva 6:1, 6:2.

04. 08. 2024

Kvalifikačná skupina ME U18 chlapčenských družstiev v Piešťanoch

Kvalifikačná skupina majstrovstiev Európy chlapčenských družstiev hráčov do 18 rokov sa už tradične uskutoční na dvorcoch TK Kúpele Piešťany. V termíne 31. júla - 2. augusta si tu šesť tímov (Rakúsko, Francúzsko, Malta, Slovensko, Španielsko a Ukrajina) zmeria sily o postup do finálovej skupiny ME (5. - 7. august, Lyon, Francúzsko). Slovensko reprezentujú Jakub Medveď, Nikolas Paulovič a Filip Poklemba pod vedením kapitána Lukáša Lacka.

31. 07. 2024

Medzinárodný seniorský turnaj ITF M100 v Levoči

V termíne od 3. - 6. augusta 2024 sa na dvorcoch TC 92 Levoča uskutoční medzinárodný seniorský turnaj kategórie ITF M100 pod názvom Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.itftennis.com.

30. 07. 2024

Medzinárodný juniorský turnaj ITF J60 v Slovenskej Ľupči

V týždni od 5. augusta 2024 sa na dvorcoch ŠK Pepas Slovenská Ľupča uskutoční medzinárodný juniorský turnaj kategórie ITF J60 chlapcov a dievčat do 18 rokov. Najvyššie nasadenou Slovenkou je dvojka pavúka Terézia Mĺkva, u chlapcov je najvyššie zo Slovákov štvorka Daniel Balaščák. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.itftennis.com.

Medzinárodný juniorský turnaj ITF J60 v Žiline

V týždni od 29. júla 2024 sa na dvorcoch TK Žilina uskutoční medzinárodný juniorský turnaj kategórie ITF J60 chlapcov a dievčat do 18 rokov. Najvyššie nasadenou Slovenkou je jednotka pavúka Karolína Krajmer, u chlapcov je najvyššie zo Slovákov osmička Daniel Balaščák. Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.itftennis.com.