Tenis-Masters: Tsitsipas po postupe do finále: "Som na seba veľmi hrdý" (2)

Londýn 16. novembra (TASR) - Grécky tenista Stefanos Tsitsipas zvíťazil v prvom sobotňajšom semifinále dvojhry na turnaji majstrov nad Švajčiarom Rogerom Federerom 6:3, 6:4 a v Londýne si zahrá o titul. Jeho finálový súper vzíde z večerného súboja medzi
16. 11. 2019

Tenis-Masters: Tsitsipas prvým finalistom dvojhry po triumfe nad Federerom

BRIEF: TENIS-MASTERS: TSITSIPAS ZDOLAL FEDERERA A ZAHRÁ SI O TITUL

Londýn 16. novembra (TASR) - Grécky tenista Stefanos Tsitsipas zvíťazil v prvom sobotňajšom semifinále turnaja majstrov nad Švajčiarom Rogerom Federerom 6:4, 6:4 a v Londýne si zahrá o titul. Jeho finálový súper vzíde z večerného súboja medzi Nemcom Alex

Tenis-Masters: Klaasen s Venusom prvými finalistami štvorhry

Londýn 16. novembra (TASR) - Juhoafrický tenista Raven Klaasen s Novozélanďanom Michaelom Venusom sa stali prvými finalistami štvorhry na turnaji majstrov v Londýne. V dramatickom úvodnom semifinále zdolali ako nasadené päťky svetové jednotky Kolumbijčan

Tenis-Masters: Tsitsipas v semifinále proti Thiemovi, Federer so Zverevom (4)

Londýn 15. novembra (TASR) - Nemecký tenista Alexander Zverev zvíťazil v záverečnom zápase skupiny Andre Agassiho nad Rusom Daniilom Medvedevom 6:4 a 7:6 (4) a ako posledný postúpil do semifinále turnaja majstrov v Londýne. Z tejto vetvy postúpil z druhé
15. 11. 2019

Tenis-Masters: Tsitsipas v semifinále proti Thiemovi, Federer so Zverevom (3)

Tenis-Masters: Zverev zdolal Medvedeva a postúpil spolu s Tsitsipasom

Londýn 15. novembra (TASR) - Nemecký tenista Alexander Zverev zvíťazil v záverečnom zápase skupiny Andreho Agassiho nad Rusom Daniilom Medvedevom 6:4, 7:6 (4) a ako posledný postúpil do semifinále turnaja majstrov v Londýne. Z tejto vetvy postúpil z druh

BRIEF: TENIS-MASTERS: TSITSIPAS A ZVEREV POSTÚPILI DO SEMIFINÁLE

Tenis-Masters: Do semifinále Herbert s Mahutom a Cabal s Farahom (2)

Londýn 15. novembra (TASR) - Francúzski tenisti Pierre-Hugues Herbert a Nicolas Mahut postúpili do semifinále štvorhry na turnaji majstrov v Londýne z prvého miesta skupiny Maxa Mirného. Siedmy nasadený pár o tom rozhodol v piatkovom zápase s holandsko-r

Tenis-Masters: Nadal zdolal Tsitsipasa a dostal cenu pre lídra rebríčka (2)

Londýn 15. novembra (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal zvíťazil v piatkovom zápase na turnaji majstrov v Londýne nad Grékom Stefanosom Tsitsipasom 6:7 (4), 6:4, 7:5 a udržal si nádej na postup zo skupiny Andreho Agassiho do semifinále. O všetkom ro

Tenis-Masters: Nadal zdolal Tsitsipasa a udržal si šancu na postup

Tenis-Masters: Cabal s Farahom na záver zdolali Krawietza a Miesa

Londýn 15. novembra (TASR) - Najvyššie nasadený pár Juan Sebastian Cabal, Robert Farah uzavrel vystúpenie vo štvorhre na turnaji majstrov v Londýne víťazstvom. Kolumbijčania zdolali v piatok trojky podujatia Kevina Krawietza s Andreasom Miesom z Nemecka