Tenis: Wawrinka postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Dauhe (3)

Dauha 1. januára (TASR) - Taliansky tenista Marco Cecchinato postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v katarskej Dauhe. V utorok si ako nasadený hráč číslo štyri poradil s Ukrajincom Sergijom Stachovským 6:4 a 6:2. dvojhra - 1. kolo: Marco Cecchinato
01. 01. 2019

Tenis: Lajovič postúpil do 2. kola na turnaji ATP v Dauhe (2)

Tenis: Ramanathan postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v indickom Pune (3)

Pune 1. januára (TASR) - Taliansky tenista Simone Bolelli vyhral v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v indickom Pune nad Uzbekom Denisom Istominom dvakrát 6:4. dvojhra - 1. kolo: Simone Bolelli (Tal.) - Denis Istomin (Uzb.) 6:4, 6:4, Ivo Karlovič (Chor.)

Tenis-Hopman: S. Williamsová si duel proti Federerovi užila: "Zápas kariéry" (4)

Perth 1. januára (TASR) - Tenisti Švajčiarska zdolali v utorok na Hopmanovom pohári USA 2:1. Roger Federer zvíťazil v prvom zápase nad Francesom Tiafoem v dvoch setoch 6:4 a 6:1 a získal tak prvý bod pre Švajčiarsko v súboji B-skupiny na exhibícii miešan

Tenis: Cecchinato a Pella postúpili do 2. kola na turnaji ATP v Dauhe

Tenis-Hopman: Švajčiari zdolali USA 2:1, Federer: "Skvelý štart do sezóny" (3)

Tenis: Veselý postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v indickom Pune (2)

Tenis-Hopman: S. Williamsová zdolal Benčičovú a vyrovnala na 1:1 (2)

Perth 1. januára (TASR) - Roger Federer zvíťazil v utorňajšom zápase nad Američanom Francesom Tiafoem v dvoch setoch 6:4 a 6:1 a získal tak prvý bod pre Švajčiarsko v súboji B-skupiny tenisového Hopmanovho pohára miešaných družstiev v austrálskom Perthe.

Tnis: Thompson postúpil do 2. kola turnaja ATP v Brisbane (3)

Brisbane 1. januára (TASR) - Britský tenista Andy Murray sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v austrálskom Brisbane. V utorňajšom zápase si poľahky poradil s domácim Jamesom Duckworthom 6:3 a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Denis Kudla (USA) - Taylor

Tenis: Curenková postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Brisbane (3)

Brisbane 1. januára (TASR) - Česká tenistka Petra Kvitová postúpila do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v austrálskom Brisbane. Štvrtá nasadená hráčka zdolala v utorkovom zápase Danielle Collinsovú z USA 6:7 (6), 7:6 (6) a 6:3. dvojhra - 1. kolo: Johanna K

Tenis: Kudermetovová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Šen-čene (2)

Šen-čen 1. januára (TASR) - Ruská tenistka Vera Zvonariovová postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v čínskom Šen-čene, keď v utorok zdolala Srbku Ivanu Jorovičovú v troch setoch 7:5, 4:6 a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Kristýna Plíšková (ČR) - Šuaj P

Tenis: Bolelli postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v indickom Pune