• ADIFEX

Tasr

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tasr

BRIEF: TENIS: ZVEREV POSTÚPIL DO FINÁLE TURNAJA MAJSTROV

Londýn 17. novembra (TASR) - Nemecký tenista Alexander Zverev sa premiérovo v kariére prebojoval do finále ATP Turnaja majstrov. Tretí nasadený hráč zdolal v sobotňajšom prvom semifinále v Londýne dvojku podujatia Švajčiara Rogera Federera v dvoch setoch
17. 11. 2018
Tasr Více zde

Tenis: M. Bryan a Sock do finále štvorhry na Turnaji majstrov v Londýne

Londýn 17. novembra (TASR) - Americký pár Mike Bryan, Jack Sock zvíťazil v úvodnom sobotňajšom semifinále štvorhry na tenisovom turnaji majstrov ATP v Londýne nad britsko-brazílskou dvojicou Jamie Murray, Bruno Soares a postúpil do finále. Nasadené päťky

Tenis: Djokovič zdolal Čiliča, v semifinále nastúpi proti Andersonovi - SÚHRN

Londýn 17. novembra (TASR) - Nemecký tenista Alexander Zverev zvíťazil v piatkovom stretnutí na turnaji majstrov ATP v Londýne nad Američanom Johnom Isnerom 7:6 (5), 6:3. Po triumfe sa tak stal štvrtým semifinalistom dvojhry. Skupinu vyhral Srb Novak Djo

Tenis: Djokovič zdolal na turnaji majstrov Čiliča a postúpil z prvého miesta (3)

16. 11. 2018

Tenis: Zverev zdolal na turnaji majstrov Isnera a postúpil do semifinále (2)

Londýn 16. novembra (TASR) - Nemecký tenista Alexander Zverev zvíťazil v piatkovom stretnutí na turnaji majstrov ATP v Londýne nad Američanom Johnom Isnerom 7:6 (5), 6:3. Po triumfe sa tak stal štvrtým semifinalistom dvojhry. Dvadsaťjedenročný Nemec zdo

Tenis: Zverev zdolal na turnaji majstrov Isnera a postúpil do semifinále

Tenis: Federer postúpil do semifinále Turnaja majstrov: "Som nadšený" - SÚHRN

Londýn 16. novembra (TASR) - Rakúsky tenista Dominic Thiem si vo svojom treťom zápase na ATP Turnaji majstrov v Londýne pripísal prvé víťazstvo. V skupine Lleytona Hewitta vyhral ako šiesty nasadený nad sedmičkou podujatia Japoncom Keiom Nišikorim 6:1, 6

Tenis: Federer zdolal Andersona na Turnaji majstrov a postúpil do semifinále (3)

15. 11. 2018

Tenis: Thiem zdolal Nišikoriho na Turnaji majstrov: "Hral som bez tlaku" (2)

Tenis: Od roku 2020 sa bude v Austrálii hrať tímová súťaž ATP Cup

Londýn 15. novembra (TASR) - Asociácia tenisových profesionálov (ATP) a organizácia Tennis Australia predstavili nové podujatie - ATP Cup. Súťaž národných tímov sa bude hrať od roku 2020 pred prvým grandslamovým turnajom sezóny Australian Open. Na turna

Thiem: Thiem zdolal Nišikoriho na Turnaji majstrov, Anderson je v semifinále

Tenis: Djokovič na Turnaji majstrov do semifinále, Čilič zdolal Isnera - SÚHRN

Londýn 14. novembra (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič je prvý semifinalista koncoročného ATP Turnaja majstrov v Londýne. Najvyššie nasadený hráč si postup zabezpečil už po svojom druhom zápase v skupine Gustava Kuertena, v ktorom si v stredu poradil