Tenis: Nišikori zdolal Federera na Turnaji majstrov v Londýne (3)

Londýn 11. novembra (TASR) - V úvodnom zápase ATP Turnaja majstrov v Londýne vyhral v skupine Lleytona Hewitta štvrtý nasadený Juhoafričan Kevin Anderson nad šestkou podujatia Dominicom Thiemom z Rakúska v dvoch setoch 6:3 a 7:6 (10). V druhom zápase sku
11. 11. 2018

Tenis: Anderson zdolal Thiema: "Našiel som rytmus a darilo sa mi podanie" (2)

Londýn 11. novembra (TASR) - V úvodnom zápase ATP Turnaja majstrov v Londýne vyhral v skupine Lleytona Hewitta štvrtý nasadený Juhoafričan Kevin Anderson nad šestkou podujatia Dominicom Thiemom z Rakúska v dvoch setoch 6:3 a 7:6 (10). V prvom sete rozhod

Tenis-PSO: Bublik po triumfe v Bratislave ďakoval otcovi a priateľke (2)

Bratislava 11. novembra (TASR) - Kazašský kvalifikant Alexander Bublik sa stal víťazom dvojhry na 19. ročníku bratislavského tenisovom challengeru Peugeot Slovak Open. vo finále si v NTC poradil so šampiónom z roku 2012 Čechom Lukášom Rosolom za 66 minút

Tenis-PSO: Kazašský kvalifikant Bublik víťazom dvojhry

BRIEF-TENIS-PSO: KAZAŠSKÝ KVALIFIKANT BUBLIK VÍŤAZOM DVOJHRY

Bratislava 11. novembra (TASR) - Kazašský kvalifikant Alexander Bublik sa stal víťazom dvojhry na 19. ročníku bratislavského tenisového challengeru Peugeot Slovak Open. vo finále si v NTC poradil so šampiónom z roku 2012 Čechom Lukášom Rosolom 6:4, 6:4 a

Tenis: V prvom zápase na ATP Turnaji majstrov zdolal Anderson Thiema 6:3 a 7:6

Tenis-Fed: Češky získali šiesty titul, rozhodla Siniaková: "Boli to nervy" (2)

Praha 11. novembra (TASR) - České tenistky sa stali po šiesty raz v ére samostatnosti víťazkami Pohára federácie. Vo finále vo vypredanej pražskej 02 aréne zdolali USA 3:0. O rozhodujúci tretí bod sa v nedeľu postarala Kateřina Siniaková, ktorá v súboji

Tenis-Fed: Češky získali šiesty titul, finále proti USA rozhodla Siniaková

BRIEF-TENIS: ČEŠKY ŠIESTYKRÁT VÍŤAZKAMI POHÁRA FEDERÁCIE

Tenis-PSO: Zelenay a Molčanov víťazmi štvorhry, Zelenay: "Dodá mi to energiu"(2)

Bratislava 10. novembra (TASR) - Slovenský tenista Igor Zelenay s Ukrajincom Denisom Molčanovom sa stali víťazmi štvorhry na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open. Vo finále zdolali ako nasadené trojky indicko-bieloruský pár Ramkumar Ramanathan -
10. 11. 2018

Tenis-Fed: Strýcová a Siniaková vyhrali, Česko vedie vo finále nad USA 2:0 (2)

Praha 10. novembra (TASR) - Barbora Strýcová získala prvý bod pre českú tenisovú reprezentáciu vo finále Fed Cupu 2018. V pražskej O2 Aréne si poradila s Američankou Sofiou Keninovou za 2:46 hodiny 6:7 (5), 6:1, 6:4. Vo vyrovnanom úvodnom sete stratili o

Tenis-PSO: Zelenay s Molčanovom víťazmi štvorhry

Bratislava 10. novembra (TASR) - Slovenský tenista Igor Zelenay s Ukrajincom Denisom Molčanovom sa stali víťazmi štvorhry na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open. Vo finále zdolali ako nasadené trojky indicko-bieloruský pár Ramkumar Ramanathan.