Tenis-Wimbledon: Makarovová prvou osemfinalistkou ženskej dvojhry

Wimbledon 6. júla (TASR) - Ruská tenistka Jekaterina Makarovová sa stala prvou osemfinalistkou ženskej dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V 3. kole si poradila s Češkou Luciou Šafářovou 4:6, 6:4, 6:1. V dueli o postup do štvrťfinále nastúpi
06. 07. 2018

Tenis-Wimbledon: Muguruzová uznala kvality Van Uytvanckovej: "Hrala výborne"

Wimbledon 6. júla (TASR) - Po prvý raz od roku 1994 neprešla úradujúca wimbledonská šampiónka cez 2. kolo dvojhry. Španielska tenistka Garbine Muguruzová Blancová nestačila na Belgičanku Alison van Uytvanckovú ktorá síce prehrala prvý set 5:7, no ďalšie

Tenis-Wimbledon: Van Uytvancková do 3. kola: "Vyšla mi každá loptička" (3)

Wimbledon 5. júla (TASR) - Španielska tenistka Garbine Muguruzová Blancová neobháji vlaňajší titul na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. Ako nasadená trojka prehrala v 2. kole s Belgičankou Alison van Uytvanckovou 7:5, 2:6, 1:6. V súboji so 47. hráčkou
05. 07. 2018

Tenis-Wimbledon: Muguruzová Blancová neobháji titul a vypadne z Top 5 (2)

Wimbledon 5. júla (TASR) - Španielska tenistka Garbine Muguruzová Blancová neobháji vlaňajší titul na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. Ako nasadená trojka prehrala v 2. kole s Belgičankou Alison van Uytvanckovou 7:5, 2:6, 1:6. V súboji so 47-hráčkou

Tenis-Wimbledon: Muguruzová Blancová neobháji titul, prehrala s Van Uytvanckovou

BRIEF-TENIS-WIMBLEDON: MUGURUZOVÁ NEOBHÁJI VLAŇAJŠI TITUL

Wimbledon 5. júla (TASR) - Španielska tenistka Garbine Muguruzová Blancová neobháji vlaňajší titul na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. Ako nasadená trojka prehrala v 2. kole s Belgičankou Alison van Uytvanckovou 7:5, 2:6, 1:6. UPOZORNENIE: Správu roz

Tenis-Wimbledon: Fognini postúpil do 3. kola dvojhry (10)

Wimbledon 5. júla (TASR) - Juhoafrický tenista Kevin Anderson postúpil do 3. kola dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V 2. kole ako nasadená osmička zvíťazil nad Talianom Andreasom Seppim 6:2, 6:7 (7), 6:3, 6:4. Tretí nasadený Chorvát Marin Č

Tenis-Wimbledon: Edmund postúpil suverénne do 3. kola dvojhry (9)

Tenis-Wimbledon: Kontová zložila Cibulkovej kompliment: "Hrala uvoľnene" (3)

Wimbledon 5. júla (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa rovnako ako vlani prebojovala do 3. kola dvojhry na granslamovom turnaji vo Wimbledone. Štvrťfinalistka z roku 2016 v 2. kole po výbornom výkone vyradila vlaňajšiu semifinalistku a nasad

Tenis-Wimbledon: Ostapenková postúpila do 3. kola dvojhry (7)

Wimbledon 5. júla (TASR) - Austrálska tenistka Ashleigh Bartyová sa prebojovala do 3. kola dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V 2. kole ako nasadená sedemnástka zdolala kanadskú kvalifikantku Eugenie Bouchardovú 6:4, 7:5. ženy - dvojhra - 2.

Tenis-Wimbledon: Del Potro, Nišikori a Gulbis postúpili do 3. kola dvojhry (8)

Tenis-Wimbledon: Kontaveitová postúpila do 3. kola dvojhry (6)